Zarządzanie forum > Organizacja

Nowy dział!? Potężne zmiany!? [ZOBACZ CZEGO BRAK ODKRYLI NAUKOWCY!]

(1/3) > >>

QRSGN:
Drodzy Forumowicze Forum „Polskie Forum Językowe”,

myślę, że trzeba tu zrobić małe porządkowanko - oto moje propozycje:

1. dodanie nowego działu „Gramatyka” - miejsce na pomysły gramatyczne (~nie związane z leksyką) - dzięki temu można by było podzielić się swoją wizją gramatyki konlangu bez potrzeby zaśmiecania działu tłumaczenia /można by było tam przenieść na przykład wątek o liczebnikach

2. przeorganizowanie układu sekcji forum: na samej górze zostawienie tylko działu przywitania - w nim można byłoby przypiąć regulamin oraz instrukcje dot. narzędzi forum - reszta spraw technicznych pasuje raczej na dół strony

3. uporządkowanie działu tłumaczeń: wydaje się, że obecnie przypięte są losowe wątki - proponuję poprzypinać wątki zbiorcze (np takie jak ten mój) oraz wątki „przetłumacz...” - w ten sposób zrobi się wygodny spis treści

4. ogarnięcie działu organizacja: odpięcie obecnie przypiętych wątków oraz stworzenie następujących:
- Ogłoszenia (sprawy bieżące)
- Rozporządzenia (wiążące postanowienia adminów)
- Skargi i zażalenia (jedno miejsce na wszechskarże)
- Uwagi techniczne
- Propozycje
- Pytania i wątpliwości
dzięki takim zmianom dział ten stanie się przejrzysty i pomocny

5. sukcesywne usuwanie/archiwizowanie przedawnionych wątków technicznych

mam nadzieję, że mnie nie zjecie - i coś się Wam z tego spodoba

QRSGN:
No ja się nie spodziewałem przesadnego entuzjazmu, czy wielkiego poruszenia - ale zerowy odzew smuci

Kazimierz:
Nie wiem czumu tak wyszło, że nic tu nie napisałem wcześniej. W każdym razie w pełni zgadzam się z punktem trzecim. Z pierwszym w zasadzie też, ale nie jestem pewien, czy ten dział byłby jakoś szczególnie popularny. Co do drugiego, nie mam zdania. Czwarty - świetny pomysł. Piąty mi się niezbyt podoba, bo ktoś może mieć jakiś problem podobny do tego, który już kiedyś nastąpił i wtedy zamiast zakładać nowy jednorazowy wątek może napisać w starym.

QRSGN:

--- Cytat: Kazimierz w Maj 15, 2020, 15:25:49 ---Czwarty - świetny pomysł. Piąty mi się niezbyt podoba, bo ktoś może mieć jakiś problem podobny do tego, który już kiedyś nastąpił i wtedy zamiast zakładać nowy jednorazowy wątek może napisać w starym.

--- Koniec cytatu ---
Punkt czwarty umożliwia wprowadzenie punktu piątego - dzięki działowi uwagi techniczne (itd) byłyby działy przeznaczone do zadawania pytań - a odpowiedzi byłyby redagowane i wstawiane do działu ogłoszeń/rozporządzeń - ograniczyłoby to potrzebę tworzenia nowych wątków, bo wiele problemów/pytań byłoby opisanych w jednym miejscu.

Pluur:

--- Cytat: Kazimierz w Maj 15, 2020, 15:25:49 ---Nie wiem czumu tak wyszło, że nic tu nie napisałem wcześniej. W każdym razie w pełni zgadzam się z punktem trzecim. Z pierwszym w zasadzie też, ale nie jestem pewien, czy ten dział byłby jakoś szczególnie popularny. Co do drugiego, nie mam zdania. Czwarty - świetny pomysł. Piąty mi się niezbyt podoba, bo ktoś może mieć jakiś problem podobny do tego, który już kiedyś nastąpił i wtedy zamiast zakładać nowy jednorazowy wątek może napisać w starym.

--- Koniec cytatu ---
Te forum to przeca już prawie nie żyje poza dyskordem :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej