Conlangerowy Spis Ludności 2013

Zaczęty przez Vilène, Styczeń 01, 2013, 11:50:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilène

Cytat: MrVassil w Styczeń 10, 2013, 18:04:42
Religia: katolik (chyba jedyny :()
Ojtam, nie smutaj się, ja jestem tu chyba jedynym lewicowcem, i jakoś żyję.
  •  

Feles

Cytat: MrVassil w Styczeń 11, 2013, 17:51:42
To prawda nie znam. Ale jak pobieżnie przeglądałem odpowiedzi to 90% agnostyk/ateista :)
Zbyt uogálniasz. Ja tam jestem teistą fotonistą. :(

Cytat: Vilén w Styczeń 11, 2013, 18:38:20
Ojtam, nie smutaj się, ja jestem tu chyba jedynym lewicowcem, i jakoś żyję.
*tuli*
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilène

Cytat: Feles muribus w Styczeń 11, 2013, 19:31:35
Cytat: Vilén w Styczeń 11, 2013, 18:38:20
Ojtam, nie smutaj się, ja jestem tu chyba jedynym lewicowcem, i jakoś żyję.
*tuli*
Спасибо.
  •  

Ghoster

Jestem (a przynajmniej staram się być) jedynym buddystą i się nie skarżę. xd
  •  

Jątrzeniot

Cytat: Vilén w Styczeń 11, 2013, 18:38:20
Ojtam, nie smutaj się, ja jestem tu chyba jedynym lewicowcem, i jakoś żyję.

Socjalliberalizm się chyba pojawiał dosyć często a to przecież zasadniczo ideologia lewicowa. Ja bym się nazwał tak w 3/4 lewicowcem: w sprawach obyczajowych na lewo, w gospodarczych jakieś centrum, złoty środek.
  •  

Towarzysz Mauzer

Wiesz, jest naszą szczytną lewicową od niepamiętnych czasów - w zasadzie w polemikach już przed I Międzynarodówką! - tradycją oskarżanie o herezję pozostałych denominacyj. Marks wyśmiewa lewicowość i drobnomieszczańskich anarchistów z Fourierem na czele, i chrystusowatego Saint-Simona, Trocki mówi, że winą Stalina było zbyt mało lewicowości, a Mao to samo o Chruszczowie. Itd. Zwykle nie bez racji, no ale w ten sposób lewicowość jako bezwzględna krytyka wszystkiego łatwo może ugryźć się w d..., wzg. w ogon.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

spitygniew

#66
Cytat: Vilén w Styczeń 11, 2013, 18:38:20
Ojtam, nie smutaj się, ja jestem tu chyba jedynym lewicowcem, i jakoś żyję.
Co ty gadasz, przecież dla Pewnego Użytkownika wszystko łącznie z problemami lingwistycznymi jest wynikiem nierówności klasowej...
Cytat: Jątrzeniot w Styczeń 11, 2013, 23:03:27
Socjalliberalizm się chyba pojawiał dosyć często a to przecież zasadniczo ideologia lewicowa.
Nie lewicowa, bo podział na lewicę i prawicę przeżył się dobre dwieście lat temu i nadaje się co najwyżej do jechania stereotypami i retoryki typu "siły żydowsko-weganistyczne chcą nam zniszczyć instytucję rodziny!!1".
P.S. To prawda.
  •  

Todsmer

Cytat: Towarzysz Mauzer w Styczeń 11, 2013, 23:08:41
Wiesz, jest naszą szczytną lewicową od niepamiętnych czasów - w zasadzie w polemikach już przed I Międzynarodówką! - tradycją oskarżanie o herezję pozostałych denominacyj. Marks wyśmiewa lewicowość i drobnomieszczańskich anarchistów z Fourierem na czele, i chrystusowatego Saint-Simona, Trocki mówi, że winą Stalina było zbyt mało lewicowości, a Mao to samo o Chruszczowie. Itd. Zwykle nie bez racji, no ale w ten sposób lewicowość jako bezwzględna krytyka wszystkiego łatwo może ugryźć się w d..., wzg. w ogon.
Typowe, ,,moja lewszość jest lewsza od twojej", albo ,,jestem lewszy od samej lewicy" :D

Skąd ja to znam... ;)


Ja jestem wolnościowcem. Ale w granicach rozsądku, nie jak wielbiciele pewnego sławnego brydżysty :)
  •  

Jarobor

Nick: Jarobor
Imię i nazwisko: Światło w lesie w bardzo luźnym tłumaczeniu aspirującym do poetyckości
Wiek: sędziwy
Płeć: człowiek
Kolor włosów: Jestem facetem - nie znam się na kolorach.
Ważniejsze konlangi: Jeden, jedyny, pierwszy i prawdopodobnie ostatni, wciąż nienarodzony...
Zainteresowania: Psychologia i filozofia (bardzo pobieżnie i nieporządnie), języki (tylko teoretycznie), tworzenie muzyki komputerem.
Ulubiony gatunek muzyczny: hardstyle, indierock, house electro, klasyka romantyczna i wcześniejsza, doom, gothic metal, ambient
Religia: Chyba już wyrosłem.
Ideologia polityczna: Wolność, równość, współpraca, altruizm, nauka, technologia w służbie ludzkości, odpowiedzialność, gospodarka oparta na zasobach zamiast na pieniądzu, powszechny dobrobyt. Słowem: komunizm ;) , a poważnie - wszystko to, co proponuje Jacque Fresco i ruch z nim związany.
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Pingǐno w Styczeń 11, 2013, 14:41:52
Mścisław ma ciekawą liczbę postów :U
Zaiste.
Ups, właśnie zepsułem tę liczbę. Buuu

Cytat: Henryk Pruthenia w Styczeń 11, 2013, 16:54:53
Zainteresowania: Wszystko, tylko nie ten parszywy Zachód..
Religia: Rodzima Wiera; Prichodźko, Nookie, SLOT
Ideologia polityczna: Carski monarchista
Coś o sobie: Есмь заебистъ.
I za to Cię lubię, Brat :P
Z tym ostatnim jednokowoż przesadziłeś.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Dynozaur

Cytat: Jarobor w Styczeń 12, 2013, 09:51:47Imię i nazwisko: Światło w lesie w bardzo luźnym tłumaczeniu aspirującym do poetyckości

Lucjan Sylwester?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Jarobor w Styczeń 12, 2013, 09:51:47
Nick: Jarobor
Imię i nazwisko: Światło w lesie w bardzo luźnym tłumaczeniu aspirującym do poetyckości
Wiek: sędziwy
Płeć: człowiek
Kolor włosów: Jestem facetem - nie znam się na kolorach.
Ważniejsze konlangi: Jeden, jedyny, pierwszy i prawdopodobnie ostatni, wciąż nienarodzony...
Zainteresowania: Psychologia i filozofia (bardzo pobieżnie i nieporządnie), języki (tylko teoretycznie), tworzenie muzyki komputerem.
Ulubiony gatunek muzyczny: hardstyle, indierock, house electro, klasyka romantyczna i wcześniejsza, doom, gothic metal, ambient
Religia: Chyba już wyrosłem.
Ideologia polityczna: Wolność, równość, współpraca, altruizm, nauka, technologia w służbie ludzkości, odpowiedzialność, gospodarka oparta na zasobach zamiast na pieniądzu, powszechny dobrobyt. Słowem: komunizm ;) , a poważnie - wszystko to, co proponuje Jacque Fresco i ruch z nim związany.
Jestes alternatywny, widzę. Każdy ma pogrubione z lewéj, a Ty masz z prawéj.

Hipster jeden. :D

Widsið

Nick: nadal Widsið, od jednego z moich ulubionych staroangielskich poematów
Wiek: 23 będzie w lipcu
Płeć: nadal chłopczyk
Kolor włosów: nadal blond
Ważniejsze konlangi: nadal angielski 2.0 i pomerański
Zainteresowania: nadal językoznawstwo historyczne, socjolingwistyka, urbanistyka, kolejnictwo, komunikacja miejska, mitologia nordycka, Skandynawia
Ulubiony gatunek muzyczny: nadal szukam balansu między różnymi podgatunkami metalu a ambitniejszą elektroniką, ale ostatecznie dość często słucham rozmaitego popu, szczególnie takiego nie-po-angielsku.
  •  

1krokodil

#73
witam, też się wpiszę skoro już was dzień w dzień wizytuję :3

Nick: jedenkrokodyl
Imię i nazwisko: posiadam
Wiek: 21
Płeć: samczyk
Kolor włosów: blondi
Ważniejsze konlangi: esperanto (nie no, dżołk), brak bo tylko sobie eksperymenta małe robię, jak na razie
Zainteresowania: lurkanie i podglądanie tego forum i prawie na nim nie pisanie since 2009
Ulubiony gatunek muzyczny: pewnie jakiś rock ale to ciągle sfera do zgłębienia w przyszłości
Religia: święta katolickość chrześcijańska odmiana leniwa
Ideologia polityczna: twór nienazwany jeszcze chyba ale uogólniając to prawica pewnie
  •  

Dynozaur

Cytat: Widsið w Luty 11, 2013, 17:29:31Płeć: nadal chłopczyk

Nie rób tego, Widsiðzie!

Że w Sejmie są tacy, to ja jeszcze rozumiem... Ale na Conlangerze?!
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •