Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

skomand

Wiek XVII/XVIII
Tak pamiętam pogranicze Jana III i Augusta Mocnego. Ale czy rok zerowy przypadał 800 lat temu?

A jeśli chodzi o mapę to zająłeś mi te tereny zaznaczone na czerwono
No po prostu Czarnogóra;-). przepraszam i proszę traktować moją pomyłkę za niebyłą.
  •  

Pingǐno

#571
Zdaje mi się, że była mowa, iż to to po prostu rok 2013, tylko na poziomie XVII/XVIII wieku. Chyba, że chcecie inaczej (choć to chyba i tak nie ma znaczenia).

CytatNo po prostu Czarnogóra;-)

Nie używamy takich nazw dla państw, bo tu głównie chodzi o aprioryczność językową i kulturowo-językową.

Pamiętajcie, żeby swoje pomysły wpierw wstawiać tutaj, inne poddziały (Kraje itd.) oraz  artykuł na Wiki są informatorami oficjalnymi, a tutaj roboczymi.

CytatCzy kontynent na południowym zachodzie moglibyśmy uznać za izolowany w najbardziej rozwiniętych regionach będący na poziomie zurbanizowanego neolitu?

Dasunne czy ten bardzo na południu?

Musiałbym zrobić małe referendum w tym celu, bo nie wiem, czy wszyscy się na to zgodzą. :P

CytatCzy moglibyśmy przyjąć że na nie których kontynentach będziemy tworzyć państwa o niższym stopniu rozwoju?

Oczywiście, ale przedział między krajami powinien być mniej więcej taki:
[rozwój na poziomie Afryki dwieście/sto lat temu](mozliwe, że będą takie kontynenty a la Afryka) -> [rozwój na poziomie dzisiejszej Afryki](wiele państw, ale nie więcej niż połowa; zależnie oczywiście od kreatora - nie wiem, jak wyjdzie) -> [rozwój na poziomie naszego XVI wieku](niedużo krajów) -> [rozwój na poziomie naszego XVII wieku] -> [rozwój na poziomie XVIII wieku (wczesnego)](dużo państw) -> [rozwój na poziomie XVIII wieku (późnego)](bardzo mało państw)

  •  

Canis

  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

(cos mi sie z klawiatura popsula ;/)

To proponuje schowac to dla potomnosci i rozpoczac jakis nowy masowy conworld.
  •  

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

Canis

Cykliczność powstawania i upadania tych światów jest już swego rodzaju tradycją, więc czemuż by nie...
  •  

Pluur

Cytat: 카니스 w Kwiecień 21, 2013, 11:12:31


To proponuje schowac to dla potomnosci i rozpoczac jakis nowy masowy conworld.

Jestem jak najbardziej za!
  •  

Canis

Proponuję wziąć mapę księżyca i podzielić ją między siebie :)
  •  

Pingǐno

:( Bo nikt nie ma wolnego czasu.
  •  

Canis

Cytat: Pingǐno w Kwiecień 21, 2013, 13:04:23
:( Bo nikt nie ma wolnego czasu.
Swoją drogą, mamy 2013, więc spytam, jakie jest obecnie najwygodniejsze narzędzie do tworzenia map?
(inb4 ms paint)
  •  

Spiritus

Ja mam wolny czas. Jak już wspomniałem w tym wątku jestem chętny do utworzenia nowego conworldu forumowego.
  •  

Feles

Cytat: 카니스 w Kwiecień 21, 2013, 13:06:11
Cytat: Pingǐno w Kwiecień 21, 2013, 13:04:23
:( Bo nikt nie ma wolnego czasu.
Swoją drogą, mamy 2013, więc spytam, jakie jest obecnie najwygodniejsze narzędzie do tworzenia map?
(inb4 ms paint)
Ołówek.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Pingǐno

Nie skrywam rozczarowania, bo pomysł konweldu był naprawdę dobry, a wyrzucanie go do śmietnika jest bez sensu, bo z następnym będzie to samo.

Ale skoro tak, to chyba przeniosę Fuhadi do tego nowego. I trzeba wymyślić jakąś nową strategię tworzenia, bo w ten sposób każdy będzie uznawany za martwy.
  •  

Canis

Cytat: Pingǐno w Kwiecień 21, 2013, 14:01:15
Nie skrywam rozczarowania, bo pomysł konweldu był naprawdę dobry, a wyrzucanie go do śmietnika jest bez sensu, bo z następnym będzie to samo.

Cytat: 카니스 w Kwiecień 21, 2013, 11:39:30
Cykliczność powstawania i upadania tych światów jest już swego rodzaju tradycją, więc czemuż by nie...
Także tego.
  •