Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pingǐno

  •  

Pluur

Dobra, myślę ƶe jak tworzymé owy świat ôd nowa to trza się zastanowić nad wiekiem, okresem kędy ma ôn działać, osobiście myślę ƶe abo staroƶytność, abo tak wiek XVI~XVII; tak teraz myślę, a moƶe by poprostu Aer od nowa (tzn. początkowe info zostają, tzn: te wsze strefy etc, jedynie państwa ôd nowa, co?)
  •  

Pingǐno

Cytata moƶe by poprostu Aer od nowa (tzn. początkowe info zostają, tzn: te wsze strefy etc, jedynie państwa ôd nowa, co?)

To mi się podoba,

CytatDobra, myślę ƶe jak tworzymé owy świat ôd nowa to trza się zastanowić nad wiekiem, okresem kędy ma ôn działać, osobiście myślę ƶe abo staroƶytność, abo tak wiek XVI~XVII

a to mi się nie podoba.
  •  

Pluur

To dobra, to pierwsze rozwiązanie robimy?

CytatCytuj
a moƶe by poprostu Aer od nowa (tzn. początkowe info zostają, tzn: te wsze strefy etc, jedynie państwa ôd nowa, co?)

To mi się podoba,
  •  

Tuktun

I tak nic z tego nie będzie, ale jak będziecie robić, to się dołączę.  ;-D
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Spiritus

To robimy coś z tym w końcu, czy nie?
  •  

Pluur

Sou czteri uosobi to robim'!
Ponad to myśla, żeby innou mape zrobić, ps: kto robił poprzedniou mape?
  •  

Spiritus

Cytat: Pluur w Kwiecień 26, 2013, 17:38:22
Sou czteri uosobi to robim'!
Ponad to myśla, żeby innou mape zrobić, ps: kto robił poprzedniou mape?

Jestem za nową mapą. Głównie myślę, by:

1. Zmniejszyć ilość państw - w projekt zaangażowało się wielu ludzi, każdy stworzył po kilka, a nawet połowa krajów nie jest zajęta.
2. Proponowałbym zmniejszenie powierzchni Aeru do ok. dwa razy większej od Ziemi - po pierwsze nawet najmniejsze kraje są wielkości Polski, po drugie - utrudnia to tworzenie państw - musisz przeliczać ile twoje państwo ma powierzchni, żeby nie napisać, że kraj wielkości Kazachstanu jest małe, bo tak wygląda na mapie.
  •  

Spiritus

Od siebie proponuję coś takiego:

  •  

Pluur

Ale mi chodziło o w ogóle inną mapę =,= Tylko, żeby dało się ją kolorować w paincie, przeto chciałbym aby tworzył ją ten co tworzył tę pierwszą
  •  

Ghoster

#595
[...........]
  •  

Spiritus

Szczerze - Ja też byłem za nową mapą, ale myślałem, iż większość populacji jest przeciw. Szczególnie fajnie by było, jakby było więcej lądu. Na dodatek ten lądolód wygląda kijowo.
  •  

Pingǐno

Cytat: Spiritus w Kwiecień 26, 2013, 22:54:27
Szczerze - Ja też byłem za nową mapą, ale myślałem, iż większość populacji jest przeciw. Szczególnie fajnie by było, jakby było więcej lądu. Na dodatek ten lądolód wygląda kijowo.

Zawsze można stworzyć ludzi pod wodą!
  •  

Pingǐno

(To co z tem budzie? xd)
  •  

Pluur

Nici, bowiem jo tyroz niy moga
  •