Zaraza - Nowy projekt forumowy - Przygotowania

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Wrzesień 23, 2017, 15:31:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ліцьвін

Czemu nie. xd Niech będzie sprawiedliwość i Japonia mówi po ajnusku za to co Ajnom zrobiła. :D

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

To niech będzie tak, że przetrwają mieszkańcy trzech wsi xD

Henryk Pruthenia

Dobra, mamy już artykulik.
Teraz, mała instrukcja, co mamy zrobić :)

1) Opisać refugia, to jest miejsca, gdzie przetrwali Wasi ludzie :) Można opisać, jak przebiegała zaraza, co się działo (np. wypadki Białowieskie :) Miszja :) )
2) Zaznaczyć jakie obszary przetrwały na mapie "ludów".

Ліцьвін

#33
Czemu cała Ukraina, Białoruś, Czechy i Japonia są w całości pokolorowane skoro według pierwszej mapy praktycznie nikt tam nie przeżył? :O
I nie Miszjo tylko Maszjo. xD

Litewski = Białoruski
  •  

Caraig

Projekt ciekawy, tylko żeby Kyon przez to nie odszedł w zapomnienie xD
  •  

Henryk Pruthenia

Nie, nie odejdzie :)
Ja o to zadbam. Niedługo opiszę Neszów, i przedstawię parę ciekawych pomysłów, wystarczy chwilę poczekać :)

Ліцьвін

Opisałem Podlasie i Karelię ale nie czaję jak mam zaznaczyć te obszary, które przetrwały :v Każdy ma jakiś jeden kolor czy jak to ma wyglądać?

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

Nie, po prostu nie zmienić na szary, tam, gdzie przeżyli :P
Chodzi mi oczywiście o mapę ludów, gdzie ten szary oznacza puste obszary. Mapę krajów nie tykajmy na razie :)

Ліцьвін

Czyli mam zmienić na szaro całą Białoruś, Ukrainę i Polskę poza Podlasiem i Śląskiem? (Czy może Pluur woli inaczej historię tych 400 tysięcy przedstawić? :v)

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

Obszar Pluura bym zostawił, ale w skrócie to tak, mniej więcej tak to powinieneś zrobić.

Ліцьвін

Ok. Wyludnię też Japonię bo się nie zgadza z pierwszą mapą. Chyba nie zauważyłeś.

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

Wiesz, mapę będę na pewno dziś jeszcze dopracowywał. Zostało na świecie wiele kropek, które uparcie są jak były :)

Ліцьвін

Dobra poprawiłem, ziemi Pluura nie ruszałem. Chociaż dalej widzę pierwszą wersję. Dopiero jak kliknę by zobaczyć obraz w całej okazałości widać moje zmiany.

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

Stary błąd - trzeba kliknąć F5 ze względu na ciasteczka.
Ja też teraz wprowadzę parę zmian :)

Ліцьвін

Nic nie dało. :( Ciasteczka też usunąłem i nic. No trudno, może jak ty zaktualizujesz to będzie widać. xd

Litewski = Białoruski
  •