Conlangowe grafiki

Zaczęty przez zavadzky, Sierpień 21, 2011, 12:54:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

Ghoster

#45
[...........]
  •  

Feles

To tekst opowiadania zapisany po polsku w konskrypcie (czyt. w równie chujowej zrzynce greckiego, co cyrylica i łacinka).
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Hapana Mtu

Odtąd jedli to co my i żyli tak jak my.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Vilène

Tęskniliście za rodzkim? NIEEEEEEEEEEEEE...!

  •  

Elenti

Kilkanaście minut nudy, trochę raboty w Gimpie... i jest. Talwirska wersja Facebooka.


Nie ma mnie!
  •  

Dynozaur

Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Elenti

Cytat: Dynozaur w Luty 19, 2015, 19:50:15
Fajny estoński.

Tak, istotnie chamska zrzynka z estońskiego. Ale to alfa, bądźmy wyrozumiali i czekajmy na ewolucję :D
Nie ma mnie!
  •  

ShookTea

Cytat: Elenti w Luty 19, 2015, 19:29:26
trochę raboty w Gimpie

W przypadku stron internetowych łatwiej by chyba było skorzystać z Chrome'a/Firefoxa i narzędzia "zbadaj element" w celu zmiany wyświetlanego tekstu, a później po prostu zrobienie screena :)
  •  

Elenti

Cytat: ShookTea w Luty 20, 2015, 22:07:41
W przypadku stron internetowych łatwiej by chyba było skorzystać z Chrome'a/Firefoxa i narzędzia "zbadaj element" w celu zmiany wyświetlanego tekstu, a później po prostu zrobienie screena :)

To nie tak, że nie próbowałem... ale tryliony linii bezsensownego kodu to jednak za dużo. Może rozwiązaniem byłoby zrobienie takiej strony od zera, bez zbędnych części które komplikują źródło.
Nie ma mnie!
  •  

Vilène

#54
Kolejny euforyczny cytat po rodzku, tym razem w wykonaniu Ulubionego Polityka PFJ:

  •  

Vilène

Chujowo wyszło, wrzucam tylko ze względu na wewnętrzny prawie-rym i dlatego że dawno nie używałam czasu przeszłego II :P.

  •  

Vilène

  •  

elslovako

  •  

Caraig

  •  

Piołunnik

Cytat: Vilène w Marzec 29, 2015, 19:37:46
Kolejny euforyczny cytat po rodzku, tym razem w wykonaniu Ulubionego Polityka PFJ:
Pytanie dnia: czy Januš Korvin-Mikke jest posłem w jaruzoparlamencie?
  •