Co z czatem?

Zaczęty przez Wercyngetoryks, Wrzesień 03, 2013, 21:45:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wercyngetoryks

Dlaczego nikogo tam nie ma? Przecież jego powstanie to dobry pomysł.
ChWDChRL
  •  

Pingǐno

Cytat: Spodnie w Wrzesień 03, 2013, 21:45:55
Dlaczego nikogo tam nie ma? Przecież jego powstanie to dobry pomysł.

Ja to bym chciał normalnego Szautbuksa. Ktoś by w końcu tam siedział, a na IRCa to nikomu się nie chce.
  •  

Feles

Cytat: Spodnie w Wrzesień 03, 2013, 21:45:55
Dlaczego nikogo tam nie ma?
Może dlatego, że po prostu tak jest? Nie każdy ma czas / ochotę na siedzenie na IRC-u 24h/d.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Pingǐno

Dlatego mówię: zrób szautbuksa.
  •  

Noqa

Mamy już szautboksa.
Seriosly, people - ile wy macie lat?*, żeby potrzebować kolejnego miejsca na pisanie rzeczy, które nikogo nie interesują, bo gdyby interesowały to możnaby zrobić normalny wątek.

*wiem, to nieadekwatne.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Pingǐno

Wiedziałem.

Po prostu szautbuks jako temat obciąża forum, a stwierdzenie, że czat to miejsce dla wiadomości, które nikogo nie interesują jest bezsensowne. Najlepiej, żeby czat był "pod ręką".
Wszyscy jesteście strasznie konserwatywni.
  •  

Widsið

Jak dla mnie, lepiej żeby shoutbox został w takiej formie, w jakiej jest; przynajmniej nie każdy wchodzący na forum od razu widzi te pierdoły. Argumentu o obciążaniu nie mogę pojąć, ale chyba dlatego, że kiepski ze mnie informatyk.

Stwierdzenie, że będzie to miejsce dla wiadomości, które nikogo nie interesują, dotyczyło shoutboxa, a nie czatu.
  •  

Pingǐno

Szoutbuks to też pewien rodzaj czatu. Noale okej, niech wam zostanie.
  •