Fonetyczna sztafeta

Zaczęty przez Wedyowisz, Wrzesień 22, 2013, 14:04:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feles

Otrzymał jeśm.

Następny na liście będzie Duszacz?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Wedyowisz

стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#33
[...........]
  •  

Wedyowisz

#34
Niech się zatem starają nie sugerować, jak na porządnego lingwistę polowego przystało. Bez tej tury mielibyśmy trochę mało ogniw. Jeżeli się bardzo nie sprawdzi lub będzie więcej tych faktycznie biorących udział, zmienimy zasady następnym razem. Trzej uczestnicy, trzy ogniwa (mnie nie licząc) to szczyt moich marzeń nie jest.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Wedyowisz

Ok, otrzymałżem nagranie Noqi — ewolucja językowa, bitches! Możecie mi przesłać swoje transkrypcje/nagrania, bo trzeba będzie zdać jakąś relację.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Wedyowisz

Weltschmerz nie pozwala wrzucić Wrzucę jak wymyślę, gdzie to umieścić na wiki. Czy gdzieś.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Feles

Tekst oryginalny też będzie?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Noqa

A chociaż tekst oryginalny i finalny?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Wedyowisz

#40
Uważajeta, że istnieje tekst oryginalny w wersji pisanej, że Język może być zapisany ziemskimi piśmiony?

(Btw, polecam 1. post z linkiem do wiki, jak ktoś nie zauważył.)
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Ghoster

#41
[...........]
  •  

Wedyowisz

#42
Cytat: Ghoster w Październik 19, 2013, 19:15:04
CytatUważajeta, że istnieje tekst oryginalny w wersji pisanej, że Język może być zapisany ziemskimi piśmiony?
Co to za pojebana moda na tym forum się zrobiła ostatnio, by pisać w jakichś oderwanych od rzeczywistości idiotlektach?

Od paru lat jest chyba.

Cytat
W ogóle to tekst oryginalny brzmi jak tłumacz google starający się czytać chiński w spowolnionym tempie, co to za tekst?

Jakbym mówił szybciej, zjebałbym bardziej to co chciałem wymówić...  I tak to próba nasta.

2 pierwsze zdania w tłum. na niepublikowany konlang

Swoją drogą, podoba mi się, jak straciliście i odtworzyliście przydech w ciągu sztafety. W ogóle jeden z większych obszarów zmian to dźwięczność.
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Feles

CytatUważajeta, że istnieje tekst oryginalny w wersji pisanej, że Język może być zapisany ziemskimi piśmiony?
Jeśli jest wymawialny*, to tak, przynajmniej jest piśmialny IPA-ą.

*) I nie, ,,wymawialny" jako wymawialny przez normalnych ludzi, nie jako wymawialny przez Gołstę.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilène

Cytat: Ghoster w Październik 19, 2013, 19:15:04
Co to za pojebana moda na tym forum się zrobiła ostatnio, by pisać w jakichś oderwanych od rzeczywistości idiotlektach?
Pamiętaj że siedzisz na forum autystycznych transseksualnych pojebmiłośników tworzenia sztucznych języków...

Choć inna sprawa, że to faktycznie irytujące. Już chyba wolałam od tego dawną modę na pisanie wszystkiego co się da w tzyrylitzy. Albo i nie.
  •