Ankieta

Artykuł września 2020

Język gowojski
5 (55.6%)
Rümayi
0 (0%)
Wielbłąd i Rekin
4 (44.4%)
Nuaria
0 (0%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: Październik 03, 2020, 00:10:23

Autor Wątek: Artykuł września 2020  (Przeczytany 399 razy)

Offline Pluur

Artykuł września 2020
« dnia: Wrzesień 26, 2020, 00:10:23 »
Głosowanie na artykuł września 2020:

1. Język gowojski
2. Rümayi
3. Wielbłąd i Rekin
4. Nuaria

Jak ostatnio - ankieta czynna przez tydzień, tym razem głosujemy na jedną propozycję :D

Offline Canis

Odp: Artykuł września 2020
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2020, 08:43:55 »
Ale Nuaria nawet nie jest gotowa, półzrobiony artykuł nie powinien być artykułem miesiąca moim osobistym zdaniem. Nie wiem skąd ta nominacja.
Język gowojski ma mój głos.

Pochwalili: Siemoród

Offline Emil

• Przeciętny użytkownik orum
  • Pochwalisze: 27 razy
  • Konlangi: pradarkajski, zongepajszczyzna, naumowskie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2020, 11:14:39 »
Gowojski też skończony nie jest, ale prace k jego ukończeniu są bardzo bliskie.

Offline Borlach

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2020, 11:44:16 »
Ale przecież większość artykułów które dostały medal nie są skończone - chociażby artykuł o Imperium. Przecież to też jest ledwo połowa, a jak wygrało ankietę w zeszłym roku to stan pracy był jeszcze mniej zaawansowany. Gdybyśmy mieli dawać medale tylko artykułom w 100% ukończonym nie mielibyśmy wcale tak dużo artykułów o nagrodzenia
Oto ja, Adwokat Diabłów

Pochwalili: Emil

Offline Canis

« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2020, 12:43:38 »
A rozumiem o co wam chodzi, nie byłoby artykułów co miesiąc? xD
Mnie chodzi raczej o to, że niewykończone artykuły mają potem odznakę, która powinna wisieć na naprawdę dobrych artykułach. Ale ta odznaka nazywa się "artykuł miesiąca", więc chyba moja percepcja samej odznaki jest błędna, a wasza jest poprawna.

Myślałem jakiś czas nad alternatywnym ocenianiem artykułów (C, C+, B, B+, A, AA, AAA, AAA+). Kombinowałem z tym w https://jezykotw.webd.pl/wiki/Tabela_pa%C5%84stw_Kyonu.

Offline Pluur

« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2020, 17:11:40 »
A rozumiem o co wam chodzi, nie byłoby artykułów co miesiąc? xD
Mnie chodzi raczej o to, że niewykończone artykuły mają potem odznakę, która powinna wisieć na naprawdę dobrych artykułach. Ale ta odznaka nazywa się "artykuł miesiąca", więc chyba moja percepcja samej odznaki jest błędna, a wasza jest poprawna.

Myślałem jakiś czas nad alternatywnym ocenianiem artykułów (C, C+, B, B+, A, AA, AAA, AAA+). Kombinowałem z tym w https://jezykotw.webd.pl/wiki/Tabela_pa%C5%84stw_Kyonu.
Zgadzam się i z tobą i z Borlachem - część nawet niedokończonych artykułów jest fajna i należy im się odznaka, z drugiej strony czasami ciężko powiedzieć kiedy dany artykuł jest ukończony a kiedy nie.
Alternatywne ocenianie artykułów jest fajne, ale chyba byłoby ciężkie do przeprowadzenia na całej wikii.

Offline Pluur

« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2020, 18:35:00 »
Język gowojski wygrał - gratulacje.

Pochwalili: Borlach