Autor Wątek: WYBORY NA ADMINA  (Przeczytany 11164 razy)

Offline Canis

WYBORY NA ADMINA
« dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:41:32 »
Tu.
Jawnie. Na kogo i dlaczego. Za krótkie wypowiedzi będą nieważne.

Oto kandydatki!

Z numerem 1: towarzysz Vilén. Komuch, miejscowy pieniacz, koneser odchodzenia z forum. Jeden z najdłuższych stażem na tym wysypisku śmieci. Ostrożnie należy do niego mówić, bo zmienia nastroje szybciej, niż wszystkie moje dziewczyny razem wzięte, wliczając w to wszystkie małolaty, z którymi kręciłem, gdy byłem gimbusem.

Z numerem 2: Fanael. Spoko człowiek, jeden z niewielu ogarniętych. Za kurwę nie pamiętam, kto to w ogóle jest. Po manii zmieniania nicków dawno temu niektórych do dziś nie poznaję. Nie żebym chciał rzucić kamieniem: w końcu sam usiłowałem ukryć fakt, że zajmowałem się pokemonami w Internecie, zmieniając nicki szybciej niż wypożyczam książki z bibliotek. Wybierałbym.

Z numerem 3: Fēlēs. Nie lubię kotów, zjadłbym. No ale trudno, by pies z kotem się lubili. Chociaż mam wrażenie, że darzę większą sympatią tego gościa niż ktokolwiek na tym forum. Od lat nieudolnie kandyduje na admina i aż mi go bardzo bardzo bardzo żal. W przeciwieństwie do dwóch dowolnych pajaców tego cyrku, tylko on ma kwalifikacje do zajmowania się tym forum. Też bym wybierał. Szkoda, że nie ma żadnych szans.

Z numerem 4: Henryk Pruthenia. Jak słowo daję, nie cierpię tego faceta. Nie lubi zmian, więc z góry powinienem zrobić ruch fasche i wykreślić go z listy, no ale potem nie będę mógł się wymądrzać, jaki to fajny byłem jako admin, a wy nic nie umiecie sami zrobić. Pogan, maniak brudnych Słowian (którzy dla mnie są przodkami, do nich się zaliczam już tylko językowo, kochliwością i z miłości do alkoholu). Nie wybierajcie, poważnie. Nie żebym coś sugerował. Po prostu się nie nadaje.

Z numerem 5: anty_nwo_019, czyli Zawadzki. Znamy i lubimy go. Albo i nie. Co za różnica, w końcu i tak człowiek z Korwinem w avatarze nie wygra. Znany jako forumofaszysta. Gdyby nie to, że wprowadzenie faszyzmu forumowego spowodowałoby odpływ 469% użytkowników, adminów, moderatorów, zwierząt i robotów z forum, to uznałbym go za najbardziej obiecującego kandydata. Posiada magisterkę z szorowania kibli. Wybierałbym, ale tylko dla beki.

Z numerem 6: Dynozaur. Heheheheheh. Jego kandydatura jest świetnym argumentem przeciwko wolności słowa, wyboru i demokracji. Dobry kompan, opój metanolówki, z uporem Lenina maniaka wszczyna burdy polityczne na temat x. Ostatnio w modzie są Ukraińcy. Dawno temu podstępem zdobyłem jego adres domowy, wyślę mu życzliwą pocztówkę z Kamieńca Podolskiego. A może nawet ze Lwiwa? Jako admin - bardzo obiecujący. Zużyję całą pensję (0 zł, bo studiuję) na popcorn przy oglądaniu, jak banuje Pruthenię, a z reszty pomywaczy robi czcicieli Lachów, Brücknera, Ajnusów, Hucułów, Nahuatli, Karapalczaków, Pięciopalczaków, Hotentotów i Basków (co to za lista bez Basków?). A zwłaszcza tych pierwszych. Gdyby nie Iyumi Park, której jest znajomym, wyjebałbym go dawno z forum. Wybierajcie go.

POWODZENIA - NIECH ZWYCIĘŻY NAJGORSZY!

Offline Noqa

Odp: WYBORY NA ADMINA
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2012, 11:56:04 »
Gdyby można było ustalać preferencję to wybrałbym Felesa. Bo fajny to chłop, na forum zajmuje się głównie con- i natlangami, a nie pierdoleniem o Ukrainie. Liczę, że radziłby sobie z pilnowaniem forum i takimi tam. Więc to był mój pierwszy wybór.

Ale, że szanse na małe (choć skoro i tak Canis wybierze to może i nie jest z tym źle) to głosuje na Vilena. Obiecał wprowadzić anarchofaszyzm, może coś zdziała. W sumie wystarczy, że będzie ciął flamy, poza tym forum wiele nie potrzebuje.

Fanaela nie znam, ale lepszy niż reszta pozostałych.

Więc preferencyjnie:
1. Feles
2. Vilen
3. Fanael

A pojedynczo: Vilen.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.

Offline tob ris tob

« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:02:49 »
Fēlēs, gdyż z powodu, iż że jest ogarnięty, od dłuższego czasu moderuje, nie wchodzi w bezsensowne dyskusje (a przynajmniej takich nie pamiętam), tworzy conlangi, więc wie, czym się zajmuje.
Ewentualnie mógłby być też Fanael, głównie z powodów opisanych przez Canisa. Amen.
Dzień dobry :-)

Offline Feles

« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:09:36 »
Vilén.
Człowiek ze starej załogi. Zależy mu na forum. Zna się na aspektach technicznych.

PS. rodzki <3
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pochwalisze: 220 razy
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:11:51 »
Kurczę, Canis, Ty na prawdę uwierzyłeś, że chcę startować? :D:D:D:D:D

Akiej.
Głosuję na Ciupaka. By nie głosować na Felesa.

Offline Canis

« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:15:56 »
Kurczę, Canis, Ty na prawdę uwierzyłeś, że chcę startować? :D:D:D:D:D

Akiej.
Głosuję na Ciupaka. By nie głosować na Felesa.
Trochę za późno na "jednak żartowałem :3". Ale jest tego dobra strona: mogłem napisać, co myślę :-)

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pochwalisze: 220 razy
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:16:40 »
To może zrobimy taki temat, w którem napiszemy pro każdy co o kiem myślimy?

Offline Aureliusz Chmielewski

• BBNG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:19:17 »
Fanael,
stara się nie robić zamieszania forum. Jako chyba jedyna osoba nie offtopuje i pisze dość poważnie. Nie kręci z jakimiś politykami etc.

Właściwie to tu prawie nikogo nie znam, ale przez pryzmat mojej znajomości z wami (przez ten krótki czas) najdojrzalszy jest zdecydowanie Fanael. Jaka jest prawda nie wiem :D

Jeśli miałbym głosować jak Noqa to:

1. Fanael
2. Vilén
3. Fēlēs

To może zrobimy taki temat, w którem napiszemy pro każdy co o kiem myślimy?
A kiedy coś o przymiotniku?
Serjo, jestem za a nawet przeciw. :D
The n-word

Offline Hapana Mtu

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:20:42 »
Feles. Od dawna z powodzeniem pełni różne funkcje na forum i wiki, często ma ciekawe pomysły, a przy tym to jeden ze stabilniejszych i mniej skłonnych do politykowania charakterów na forum.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|

Offline Fanael

« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:23:05 »
Z numerem 2: Fanael. […] Za kurwę nie pamiętam, kto to w ogóle jest. Po manii zmieniania nicków dawno temu niektórych do dziś nie poznaję.
Ja mam tu jeden nick od rejestracji, patrz profil na starym forum.

Online Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Pochwalisze: 387 razy
  • Wiecznie obserwowany
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:23:20 »
Hmmm... Trudny wybór, zaprawdę! Przypomina mi to głosowanie do sejmu/na prezydenta - na kogo by nie zagłosować, to trzeba się liczyć, że zapanuje chujnia.

Chyba zagłosowałbym na Zavadzkiego, po to żeby następnie zrobić efektownego ragequita z trollfejsem na twarzy. Nie musiałby mnie nawet bananować, bo odszedłbym samemu z honorem, a reszta fora musiałaby żyć pod władzą szalonego faszysty (przy okazji dowiedzieliby się, czym jest prawdziwy, realny faszyzm). Fajny układ.

Jeśli chodzi o poguPruthenię. Pod jego władzą forum zmieniłoby się w forum carat fanów czcicieli tej paniusi ze SLOTa, jak jej tam było... Polityka oczywiście z fora by nie zniknęła, ale gadałby o niej tylko Pruthuś. Też dobra opcja do zrejdżkłitowienia, o ile nie zrobiłoby tego pół fora (chociaż raczej nie, wszak nasz Pruthenia umie dobrze prać mózgi). Poza tem, startuje z tego samego ramienia politycznego co ja (Zadruga Bluden), a rywalizujący kandydaci tej samej partji się z reguły nie lubią.  :-P

Feles - nie. To nasz forski Donaldas Tuskas... Nie chcę PFJ w budowie.

Fanael - podłączam się do pytania Psiaka - kto to jest?

Towarzysz Vilén - hmmm.... gdyby na niego zagłosować, to przynajmniej każdy na forze miałby pracę. I równość by była (przynajmniej w teorji). I komunistyczne przyśpiewki (które, z jakichś nieznanych mi przyczyn, lubię). Jednak nie głosowałbym. Komuna już była...

I nareszcie. Dynozaur - porządny człowiek, strzegłby polskości w tym miejscu (w końcu POLSKIE Forum Językotwórców) i założyłby dział pt. Lwów. Ale, z tego co wiem, on nie chce rządzić (nie chce płacić za serwa. Wystartował po to, aby zachować pluralizm.

Serjo, trudny wybór.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2012, 13:17:35 wysłana przez Dynozaur »
Brakuje mi weny. Podrzucajcie sugestje nowej sygnatury. Ma być prowokująca, ale żeby Bukasz nie miał się do czego przypieprzyć.

Offline żuwaczky

• REAL SLIM SHADY
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 16, 2012, 12:41:00 »
Vilén :*

Głosowałbym na siebie, ale wstyd tak robić.

Chyba zagłosowałbym na Zavadzkiego, po to żeby następnie zrobić efektownego ragequita z trollfejsem na twarzy. Nie musiałby mnie nawet bananować, bo odszedłbym samemu z honorem, a reszta fora musiałaby żyć pod władzą szalonego faszysty (przy okazji dowiedzieliby się, czym jest prawdziwy, realny faszyzm). Fajny układ.
wat? nie jestem prawdziwym faszystą, tu trochę przesadziłeś :(

Offline Vilène

« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2012, 13:07:16 »
Mój głos: anty_nwo_019.

Ponieważ nie wypada głosować na siebie, a to chyba jedyna oprócz mnie osoba, która ma ochotę na ostateczne rozprawienie się z burdelem panującym na forum.

Co do pozostałych kandydatów, to mam o nich następujące zdanie:

Fanael — ze wszystkich kandydatów to jest osoba najdojrzalsza, i dość neutralna i niekontrowersyjna, ale mam wrażenie, że on by spał, a nie adminował, i na forum zapanowałaby stagnacja.

Fēlēs – po Zawadzkim to chyba najlepszy kandydat, i chyba jedyny, który nie ma mnie ochoty zesłać na Antarktydę, ale mam wrażenie, że byłby zbyt miękki (chociaż jasnegogwinta wypieprzyć umiał), a to forum potrzebuje na razie twardej ręki. Poza tym nie podoba mi się jego punkt programu zakładający przeniesienie na to forum wszystkich flejmów z Sudokiem (i mną :P), starych tłumaczeń, i dawno zapomnianych szkiclangów.

Jędrzych Pruski, tow. Jaszczórow – kompletnie się nie nadają, a dlaczego, to każdy widzi.

Also lól, widzę że zbieram protest vote’y.

Online Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Pochwalisze: 387 razy
  • Wiecznie obserwowany
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2012, 13:13:08 »
wat? nie jestem prawdziwym faszystą, tu trochę przesadziłeś :(

Odwet za mieszanie Papieża Polaka w moje kresowe porachunki :<

Ale nie martw się, i tak na ciebie zagłosuję. Przecież lubię faszyzm, no nie? xD
Brakuje mi weny. Podrzucajcie sugestje nowej sygnatury. Ma być prowokująca, ale żeby Bukasz nie miał się do czego przypieprzyć.

Offline Widsið

« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2012, 13:32:39 »
Vilén, bo chce tu zaprowadzić więcej porządku, niż obecnie panuje.