Autor Wątek: Forumowy Conworld  (Przeczytany 74778 razy)

Offline skomand

Odp: Forumowy Conworld
« Odpowiedź #615 dnia: Listopad 09, 2014, 19:07:16 »
To mogło by wypalić ale trzeba by zmienić zasady na jakich to miało by się odbywać.

Offline Pluur

« Odpowiedź #616 dnia: Listopad 10, 2014, 23:46:34 »
Dawaj - jakie?

Offline ShookTea

« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 16, 2014, 21:31:37 »
Paaanie, co pan chce? Zmusić do pracy w Aerze? To wolny kraj przecie.

Offline zabojad

• Ostatni wyznawca feleszyzmu
  • 吾生也有涯,而知也無涯
« Odpowiedź #618 dnia: Sierpień 13, 2015, 18:02:00 »
Wpadłem na pomysł ażeby trochę Aer ożywić, bo chciałbym do niego wcisnąć kilka nacji. Ale Aer ma sporo braków: przede wszystkim niech jakiś miejscowy astronom ogarnie tą planetę i jej układ słoneczny; po drugie spoko byłoby opracowanie lepszej mapy, ze skalą etc. Dobrze byłoby ustalić jeszcze może coś w stylu kręgów kulturowych i cywilizacyjnych; po trzecie dobrze byłoby dopracować zasady tego conworldu, pokroju poziomu postępu cywilizacyjnego etc.
Ja osobiście pogrupowałbym twórców w jakieś sensowne grupy(np. kontynentalne, wyspowe) i w tych grupach ustalał szczegóły pokroju cywilizacji dominującej w regionie, języków, technologi etc.
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.

Offline Obcy

• Chwała Semienowi i Hordenowi!
  • Uciekinier
  • Pochwalisze: 32 razy
  • Zarządca Kontynentu Istanbudzkiego
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpień 13, 2015, 19:19:16 »
Fajnie, że Aer wrócił, ale i tak zostanę przy swoim ponaddziesięcioletnim świecie, nazywanym błędnie przeze mnie wyspiarskim... Przy okazji: ten świat jest głównie alternatywą Ziemi, tylko że przyjęto inną geografię, ale historia toczy się o wiele pomyślniej i moim zdaniem "bardziej prawidłowo" niż na Ziemi (choć nie całkiem, czego przykładem jest okryta na forum złą sławą Wielka Wojna Ideologiczna).
Mogę mieć swój własny głupi podpis nawet wtedy, gdy mam bana.

Offline Pluur

« Odpowiedź #620 dnia: Sierpień 14, 2015, 22:35:08 »
zabojadu!

Ja chętnie pomogę przy tym wszystkim. Co do zależności astronomicznych coś dałoby się wyskrobać, kręgi cywilizacyjne i języki to by trza ustalić z innymi, jeśliby ktoś chciał

Offline Pingǐno

« Odpowiedź #621 dnia: Sierpień 22, 2015, 14:09:46 »
Dajcie mi znać, jak ten projekt faktycznie ożyje. xD

(Yay, 100 pomożeszów.)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2015, 17:09:14 wysłana przez Pingǐno »

Offline spitygniew

« Odpowiedź #622 dnia: Sierpień 29, 2015, 22:13:32 »
Aer - dobrze, że zdechł.
P.S. To prawda.

Offline ShookTea

« Odpowiedź #623 dnia: Wrzesień 11, 2015, 20:22:08 »
:O

Mógłbym mieć wkład w Aer w postaci układu słonecznego. Znam się na tym, tym to potwierdzam: http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=1485.msg58247#msg58247

Offline Pluur

« Odpowiedź #624 dnia: Wrzesień 11, 2015, 20:25:50 »
Proszę do mnie pisać na priv tutej i podać swoje fejzbóki, tam (KTO CHCE!) się zgada i w swej grupce zrobimy ów conworld..