Dyskusja użytkownika:Pingijno: Różnice pomiędzy wersjami

Z Conlanger
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
(Nie pokazano 15 wersji utworzonych przez 5 użytkowników)
Linia 7: Linia 7:
 
Tylko potem nie pierdol (a pisz merytorycznie) [[Użytkownik:spitygniew|spitygniew]] 9:40, 11 sty 2012 (CET)
 
Tylko potem nie pierdol (a pisz merytorycznie) [[Użytkownik:spitygniew|spitygniew]] 9:40, 11 sty 2012 (CET)
  
== Kebikebij ==
+
== Wandalizm ==
  
Masz mi za złe tą nietrafioną edycję??
+
Proszę, powstrzymaj się od wprowadzania edycji, które nic nie wnoszą. Zmieniasz nazwy kategorii w artykułach osoby, która
: :) Ciupak, to ty? :D [[Użytkownik:Pingijno|Pingijno]] 19:31, 21 mar 2012 (CET)
+
# Sama tego nie zmieniła, mimo że mogła i miała taką możliwość.
prewencyjnie zbanuję wszystkich xD [[Użytkownik:Canis|<font color="#282828" face="Nimbus Roman,Times New Roman"><b>― C A N I S</b></font>]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Canis|<font color="#484848" face="Nimbus Roman,Times New Roman"><b>DYSKUSJA</b></font>]]</sup> 07:12, 22 mar 2012 (CET)
+
# Nie żyje, a jej artykuły są zostawione ''in memoriam''.
:: E, ale Elemelek‎‎ to chyba oczywiste trollkonto, wystarczy spojrzeć na anagram nazwy jego języka... Ale ja nie bananuję, ja już nie mam nad tym wiki absolutnej władzy :P.
+
 
:: A ty Pingijno mnie nie oskarżaj o klonowanie, ja tam cię kiedyś broniłem na kanale przed Pogusiem i Fanaelem ;/. [[Użytkownik:Vilén|Vilén]] 12:35, 22 mar 2012 (CET)
+
W dodatku, edycje (a zwłaszcza ich liczba) są nacechowane ideologicznie, a nie chcemy, żeby ideologia wyszła spoza artykułów, które są na to przeznaczone.
:No... hm, nieważne. Mea culpa.
+
--[[Użytkownik:Tqr|Tqr]] ([[Dyskusja użytkownika:Tqr|dyskusja]]) 00:49, 6 maj 2021 (CEST)
Nie myślę, że zrobiłbyś to złośliwie. :P I tak, stwierdziłem po jakimś czasie, że Elemelek to zwyczajna parodia mej pingwiniastej jaźni. [[Użytkownik:Pingijno|Pingijno]] 16:05, 24 mar 2012 (CET)
+
 
:Nie, chodzi mi o TO: [[Sanpera|nietrafiona edycja (patrz rejestr zmian)]]. I nie jestem [[Użytkownik:Ciupak|Ciupak]]. [[Użytkownik:Kebikebij|kebikebij]] 12:15, 25 mar 2012 (CEST)
+
Jesteście tyle lat na tym forum i nadal stosujecie retorykę, że wasze "nacechowanie ideologiczne" jest domyślną normalnością, a każda inna jest 'being unnecessarily political'. Macie głęboko w dipie tę Wikię dopóki, dopóty ktoś jej nie zwandalizuje.
::Gubię się... [[Użytkownik:Pingijno|Pingijno]] 12:22, 25 mar 2012 (CEST)
+
Macie kompletnie w nosie upamiętnienie Feles/Milo, ale tak bardzo rozwściecza was, że wasze komjuniti będzie widziane jako pro-trans, bo to lewatska jideołologia.
:No bo chciałem rozszerzyć nieco twój artykuł o [[Sanpera|Sanperze]] i dostałem od MilyAMD notkę w dyskusji "Epic fail". Zdaje się, że ty napisałeś pod tym "No cóż... xD", prawda? [[Użytkownik:Kebikebij|kebikebij]] 19:55, 03 kwi 2012 (CEST)
+
Jedyne czego, ja chciałem to upamiętnienie jej właśnie z takim imieniem, po jakim jest znana, ale chyba po prostu chodzi o to, że właśnie będzie znana ze swojej twórczości, bo się o niej mówiło.
 +
Zrobiliście z tego forum jakiś anonkowo-incelski słoik. I krzyżyk na drogę. [[Użytkownik:Pingijno|Pingijno]] ([[Dyskusja użytkownika:Pingijno|dyskusja]]) 16:28, 7 maj 2021 (CEST)
 +
: Co za troll - co to ma znaczyć: "Macie głęboko w dipie tę Wikię" (jeszcze z błędem)? Ta wiki (nie "Wikia", chyba coś myli ci się z [https://www.wikia.org/ obcym brandem]) jest tematyczna i jest poświęcona wyłącznie conworldom, conlangom i językoznawstwu i napisaliśmy ogromną ilość treści, zarówno starzy użytkownicy jak i nowe osoby. Sam mój artykuł [[Tangia (złoty wiek)]] prowadzony z grubsza od 2021 ma już aż 231 818 bajtów, nie mówiąc o pozostałych projektach takich jak [[Ais]] czy [[Ahari]], ale patrz choćby na prace nad [[Pragamajowie|Gamajami]] czy prace [[Użytkownik:Borlach|Borlacha]], które są liczne, patrz na nowych użytkowników i ich conlangi - wiki rozwija się znakomicie. Jak rozumiem ty nie zauważyłeś tego, bo nie sprawdziłeś absolutnie niczego o czym piszesz zanim napisałeś ten tekst. My tymczasem widzimy, że [https://jezykotw.webd.pl/w/index.php?title=Specjalna:Wk%C5%82ad/Pingijno&offset=&limit=500&target=Pingijno '''to ty nie zrobiłeś tu nic od 2019 roku'''], czym tracisz prawo do wtrącania się w to co tu robimy, po czym jeszcze pojawiasz się wandalizując strony osoby zmarłej, i rzucasz obelgami typu ''"anonkowo-incelski słoik"'' w odpowiedzi na prawidłową reakcję [[Użytkownik:Tqr|Tqr]]. Do tego kłamiesz, jak udowadniam wyżej - wstyd. [[Użytkownik:Canis|<font color="#282828" face="Nimbus Roman,Times New Roman"><b>― C A N I S</b></font>]]<sup>[[Dyskusja użytkownika:Canis|<font color="#484848" face="Nimbus Roman,Times New Roman"><b>DYSKUSJA</b></font>]]</sup> 21:11, 7 maj 2021 (CEST)

Aktualna wersja na dzień 21:11, 7 maj 2021

Usunąłem plik, bo był (jak wiesz) uszkodzony. ― C A N I SDYSKUSJA 23:05, 9 lut 2011 (CET)

Nie pierdol,

Wracaj na forum. --Vilén 13:58, 6 sty 2012 (CET)

Tylko potem nie pierdol (a pisz merytorycznie) spitygniew 9:40, 11 sty 2012 (CET)

Wandalizm

Proszę, powstrzymaj się od wprowadzania edycji, które nic nie wnoszą. Zmieniasz nazwy kategorii w artykułach osoby, która

  1. Sama tego nie zmieniła, mimo że mogła i miała taką możliwość.
  2. Nie żyje, a jej artykuły są zostawione in memoriam.

W dodatku, edycje (a zwłaszcza ich liczba) są nacechowane ideologicznie, a nie chcemy, żeby ideologia wyszła spoza artykułów, które są na to przeznaczone. --Tqr (dyskusja) 00:49, 6 maj 2021 (CEST)

Jesteście tyle lat na tym forum i nadal stosujecie retorykę, że wasze "nacechowanie ideologiczne" jest domyślną normalnością, a każda inna jest 'being unnecessarily political'. Macie głęboko w dipie tę Wikię dopóki, dopóty ktoś jej nie zwandalizuje. Macie kompletnie w nosie upamiętnienie Feles/Milo, ale tak bardzo rozwściecza was, że wasze komjuniti będzie widziane jako pro-trans, bo to lewatska jideołologia. Jedyne czego, ja chciałem to upamiętnienie jej właśnie z takim imieniem, po jakim jest znana, ale chyba po prostu chodzi o to, że właśnie będzie znana ze swojej twórczości, bo się o niej mówiło. Zrobiliście z tego forum jakiś anonkowo-incelski słoik. I krzyżyk na drogę. Pingijno (dyskusja) 16:28, 7 maj 2021 (CEST)

Co za troll - co to ma znaczyć: "Macie głęboko w dipie tę Wikię" (jeszcze z błędem)? Ta wiki (nie "Wikia", chyba coś myli ci się z obcym brandem) jest tematyczna i jest poświęcona wyłącznie conworldom, conlangom i językoznawstwu i napisaliśmy ogromną ilość treści, zarówno starzy użytkownicy jak i nowe osoby. Sam mój artykuł Tangia (złoty wiek) prowadzony z grubsza od 2021 ma już aż 231 818 bajtów, nie mówiąc o pozostałych projektach takich jak Ais czy Ahari, ale patrz choćby na prace nad Gamajami czy prace Borlacha, które są liczne, patrz na nowych użytkowników i ich conlangi - wiki rozwija się znakomicie. Jak rozumiem ty nie zauważyłeś tego, bo nie sprawdziłeś absolutnie niczego o czym piszesz zanim napisałeś ten tekst. My tymczasem widzimy, że to ty nie zrobiłeś tu nic od 2019 roku, czym tracisz prawo do wtrącania się w to co tu robimy, po czym jeszcze pojawiasz się wandalizując strony osoby zmarłej, i rzucasz obelgami typu "anonkowo-incelski słoik" w odpowiedzi na prawidłową reakcję Tqr. Do tego kłamiesz, jak udowadniam wyżej - wstyd. ― C A N I SDYSKUSJA 21:11, 7 maj 2021 (CEST)