Dyskusja użytkownika:Pingijno

Z Conlanger
Wersja z dnia 20:11, 7 maj 2021 autorstwa Canis (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Usunąłem plik, bo był (jak wiesz) uszkodzony. ― C A N I SDYSKUSJA 23:05, 9 lut 2011 (CET)

Nie pierdol,

Wracaj na forum. --Vilén 13:58, 6 sty 2012 (CET)

Tylko potem nie pierdol (a pisz merytorycznie) spitygniew 9:40, 11 sty 2012 (CET)

Wandalizm

Proszę, powstrzymaj się od wprowadzania edycji, które nic nie wnoszą. Zmieniasz nazwy kategorii w artykułach osoby, która

  1. Sama tego nie zmieniła, mimo że mogła i miała taką możliwość.
  2. Nie żyje, a jej artykuły są zostawione in memoriam.

W dodatku, edycje (a zwłaszcza ich liczba) są nacechowane ideologicznie, a nie chcemy, żeby ideologia wyszła spoza artykułów, które są na to przeznaczone. --Tqr (dyskusja) 00:49, 6 maj 2021 (CEST)

Jesteście tyle lat na tym forum i nadal stosujecie retorykę, że wasze "nacechowanie ideologiczne" jest domyślną normalnością, a każda inna jest 'being unnecessarily political'. Macie głęboko w dipie tę Wikię dopóki, dopóty ktoś jej nie zwandalizuje. Macie kompletnie w nosie upamiętnienie Feles/Milo, ale tak bardzo rozwściecza was, że wasze komjuniti będzie widziane jako pro-trans, bo to lewatska jideołologia. Jedyne czego, ja chciałem to upamiętnienie jej właśnie z takim imieniem, po jakim jest znana, ale chyba po prostu chodzi o to, że właśnie będzie znana ze swojej twórczości, bo się o niej mówiło. Zrobiliście z tego forum jakiś anonkowo-incelski słoik. I krzyżyk na drogę. Pingijno (dyskusja) 16:28, 7 maj 2021 (CEST)

Co za troll - co to ma znaczyć: "Macie głęboko w dipie tę Wikię" (jeszcze z błędem)? Ta wiki (nie "Wikia", chyba coś myli ci się z obcym brandem) jest tematyczna i jest poświęcona wyłącznie conworldom, conlangom i językoznawstwu i napisaliśmy ogromną ilość treści, zarówno starzy użytkownicy jak i nowe osoby. Sam mój artykuł Tangia (złoty wiek) prowadzony z grubsza od 2021 ma już aż 231 818 bajtów, nie mówiąc o pozostałych projektach takich jak Ais czy Ahari, ale patrz choćby na prace nad Gamajami czy prace Borlacha, które są liczne, patrz na nowych użytkowników i ich conlangi - wiki rozwija się znakomicie. Jak rozumiem ty nie zauważyłeś tego, bo nie sprawdziłeś absolutnie niczego o czym piszesz zanim napisałeś ten tekst. My tymczasem widzimy, że to ty nie zrobiłeś tu nic od 2019 roku, czym tracisz prawo do wtrącania się w to co tu robimy, po czym jeszcze pojawiasz się wandalizując strony osoby zmarłej, i rzucasz obelgami typu "anonkowo-incelski słoik" w odpowiedzi na prawidłową reakcję Tqr. Do tego kłamiesz, jak udowadniam wyżej - wstyd. ― C A N I SDYSKUSJA 21:11, 7 maj 2021 (CEST)