Societas Ranicum: Różnice pomiędzy wersjami

Z Conlanger
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Członkowie)
m (Ranizm)
Linia 8: Linia 8:
 
=Ideologia=
 
=Ideologia=
 
==Ranizm==
 
==Ranizm==
 +
:Płomień Ranii ochrania. Kto w świetle Jej Płomienia stoi, ten ode złego krzywdy żadnej nie uświadczy.
 +
:Płomień Ranii oczyszcza. Tak jak ranę wypala się z brudu i ropy, tak i z duszy wypalić należy grzechy i wszelkie herezje.
 +
 +
:Jej Płomienia nie sposób zatrzymać. Co stanie Jej na drodze, spłonie. Kto rękę na Nią podniesie, w popiół się obróci.
 +
 +
:Jej Płomień mrok rozświetla. Kto w ciemności myśli skryć przewiny i czyny niehonorowe, w świetle Jej Płomienia zostanie ujawniony i na węglach skona.
 +
 +
:Módlmy się, bracia i siostry. Płomień Ranii oświetli, spali i oczyści. Płomień Wiecznej Królowej uchroni, ogrzeje, oświetli drogę.
 +
:Bowiem nie ma królowej nad Wieczną Królową, a Borlach jest Jej prorokiem! Nieść będziemy Jej imię aż na same krańce ziemi. Rania! Po trzykroć Rania! Chwalmy Panią naszą!
 +
 
==Wyznanie wiary==
 
==Wyznanie wiary==
 
* ''Nie ma królowej nad Wieczną Królową, a Borlach jest Jej prorokiem! Nieść będziemy Jej imię aż na same krańce ziemi. Rania! Po trzykroć Rania! Chwalmy Panią naszą!''
 
* ''Nie ma królowej nad Wieczną Królową, a Borlach jest Jej prorokiem! Nieść będziemy Jej imię aż na same krańce ziemi. Rania! Po trzykroć Rania! Chwalmy Panią naszą!''

Wersja z 01:48, 24 cze 2018

Societas Ranicum — znane również jako Fanklub Królowej Ranii, to stowarzyszenie użytkowników PFJ zauroczonych pięknem, wdziękiem oraz majestatem Królowej Ranii al-Abd Allah, jedynej słusznej władczyni Bliskiego Wschodu, znanej również pod mianem Wiecznej Królowej.

Członkowie

  • Borlach - prorok oraz założyciel Ranizmu
  • Tqr - pierwszy apostoł
  • Krewetka - propaganda
  • Torkan - nadworny lewak Jej Królewskiej Mości

Ideologia

Ranizm

Płomień Ranii ochrania. Kto w świetle Jej Płomienia stoi, ten ode złego krzywdy żadnej nie uświadczy.
Płomień Ranii oczyszcza. Tak jak ranę wypala się z brudu i ropy, tak i z duszy wypalić należy grzechy i wszelkie herezje.
Jej Płomienia nie sposób zatrzymać. Co stanie Jej na drodze, spłonie. Kto rękę na Nią podniesie, w popiół się obróci.
Jej Płomień mrok rozświetla. Kto w ciemności myśli skryć przewiny i czyny niehonorowe, w świetle Jej Płomienia zostanie ujawniony i na węglach skona.
Módlmy się, bracia i siostry. Płomień Ranii oświetli, spali i oczyści. Płomień Wiecznej Królowej uchroni, ogrzeje, oświetli drogę.
Bowiem nie ma królowej nad Wieczną Królową, a Borlach jest Jej prorokiem! Nieść będziemy Jej imię aż na same krańce ziemi. Rania! Po trzykroć Rania! Chwalmy Panią naszą!

Wyznanie wiary

  • Nie ma królowej nad Wieczną Królową, a Borlach jest Jej prorokiem! Nieść będziemy Jej imię aż na same krańce ziemi. Rania! Po trzykroć Rania! Chwalmy Panią naszą!