Szablon:Opisuj grafiki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Conlanger
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (1 wersja: licencje)
 
(Brak różnic)

Aktualna wersja na dzień 22:39, 27 lis 2010

Ta strona zawiera treści z Nonsensopedii. Oryginalny artykuł był umieszczony pod nazwą Szablon:Opisujg. Lista autorów jest dostępna w historii strony. Treść Nonsensopedii udostępniona jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.

Licencje grafik

Ładujesz do Conlanger wiki grafiki, których licencja nie została podana.
Uwaga: ten szablon może się zmieniać, co zaskutkuje jego zmianą na Twojej stronie dyskusji.
Wszystkie licencje: Conlanger:Szablony/Grafiki.

Jeżeli ładowane grafiki są Twojego autorstwa, udostępnij je na jednej z poniższych licencji, opisując je jako {{self}}, a w miejsce "szablonu" wstaw:

  • {{cc-by-sa}} – Creative Commons (wiele wersji) – niektóre prawa zastrzeżone, licencja identyczna do tej, na której umieszczane są teksty w Conlanger wiki; zobacz więcej w artykule na Wikipedii dotyczącym licencji Creative Commons. Tylko się tam nie zasiedź, przeczytaj i wróć do nas ;)
  • {{GFDL}} – Licencja Wolnej Dokumentacji GNU – licencja podobna do cc-by-sa;
  • {{DP}} – Public Domain (własność publiczna) – udostępniasz grafiki jako własność publiczną, zrzekając się jednocześnie praw autorskich.

Jeżeli ładujesz grafiki z wolnych źródeł (Wikipedia, Wikimedia Commons, Ourmedia, Wikia), dodaj licencję identyczną do tej, jaka znajduje się w miejscu, z którego pochodzi grafika. Jeśli nie znajdujesz dokładnie takiej licencji, wgraj – jeśli potrafisz – odpowiadający jej szablon samodzielnie lub poproś o to jakiegoś admina.

Jeżeli grafiki są screenshotami z telewizji lub programów, dodaj im {{screenshot}}. Takie grafiki mogą być w przyszłości skasowane. Podobnie jest z grafikami, które uznajesz za {{Fair Use}}. Im również dodaj szablon.

Jeżeli nie znasz licencji wgrywanej przez siebie grafiki, najlepiej będzie, jeśli dodasz link do miejsca, z którego ją ładujesz. Jeśli okaże się, że użycie grafiki jest zbyt restrykcyjne, grafika może zostać skasowana.

Podpis osoby, która zauważyła, że ładujesz grafiki bez licencji: