Szablon:SG wstęp: Różnice pomiędzy wersjami

Z Conlanger
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Anulowanie wersji nr 13829 utworzonej przez Paweł Ciupak (dyskusja))
 
 
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
Witaj na pierwszym polskim [[Conlanger:O nas|Conlanger Wiki]]! Jest to miejsce publikacji językotwórczych prac, a także miejsce wymiany spostrzeżeń na ich temat. Wiki powstała przy [http://conlanger.fora.pl Polskim Forum Językotwórców], zrzeszającym polskojęzycznych conlangerów. Zapraszamy do udzielania się zarówno na Wiki, jak i na forum. Wierzymy, że znajdziesz na tych stronach [[Pomoc:Wstęp|pomoc]] oraz inspirację do własnych projektów.
+
Serdecznie witamy na jedynej polskiej encyklopedii językotwórczej, zwanej [[Conlanger Wiki]]! (od ang. "conlanger", czyli właśnie językotwórca) Zajmujemy się głównie opracowywaniem języków sztucznych, pism oraz wszelkim językoznawstwem, a także opracowywaniem fikcyjnych krain, ludów, baśni i odmiennych biegów historii. Użytkowników niniejszej Wiki zapraszamy także do udzielania się na [http://jezykotw.webd.pl/f Polskim Forum Językotwórców] oraz [http://webchat.freenode.net/?randomnick=1&channels=conlanger&prompt=1 kanale IRC #conlanger na Freenode]. Wierzymy, że znajdziesz na tych stronach [[Pomoc:Wstęp|pomoc]] oraz inspirację do własnych projektów.
 +
<h2>Nowy?</h2>
 +
Jesteś nowy? [[Językotwórstwo|Zobacz, czym się zajmujemy!]]

Aktualna wersja na dzień 15:38, 21 sie 2011

Serdecznie witamy na jedynej polskiej encyklopedii językotwórczej, zwanej Conlanger Wiki! (od ang. "conlanger", czyli właśnie językotwórca) Zajmujemy się głównie opracowywaniem języków sztucznych, pism oraz wszelkim językoznawstwem, a także opracowywaniem fikcyjnych krain, ludów, baśni i odmiennych biegów historii. Użytkowników niniejszej Wiki zapraszamy także do udzielania się na Polskim Forum Językotwórców oraz kanale IRC #conlanger na Freenode. Wierzymy, że znajdziesz na tych stronach pomoc oraz inspirację do własnych projektów.

Nowy?

Jesteś nowy? Zobacz, czym się zajmujemy!