Użytkownik:Feles muribus: Różnice pomiędzy wersjami

Z Conlanger
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (Wycofano edycje użytkownika Ulfurinn (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Tendency.)
Znacznik: Wycofanie zmian
m (Zabezpieczył „Użytkownik:Feles muribus” ([edytowanie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze) [przenoszenie=Dozwolone tylko dla administratorów] (na zawsze)))
 
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
6 maja 2019 twórczyni odebrała sobie życie. Jako w miarę bliska osoba, bardzo proszę o chronienie twórczości Mileny w tej wiki, bez względu na to, jaką osobą była - ęmucki i wszystkie języki z tej listy: https://jezykotw.webd.pl/wiki/Kategoria:J%C4%99zyki_Mi%C5%82ego zasługują na zachowanie.
 
  
Milyamd/Feles/Miły była osobą transpłciową i przez wszystkie lata istnienia na swoim forum, w swojej rodzinie i otoczeniu ukrywała ten fakt. Spotkała się z potężną dezaprobatą na sobie, przemocą i dyskryminacją, co skończyło się samobójstwem.
 
Wiem, że u większości z was panują tradycjonalistyczne wartości, ale właśnie dlatego należy najzwyczajniej uszanować czyjąś tragedię. Pingijno.
 
 
'''w pierwszej kolejności, to raczej nie ma powodu, żeby tej twórczości nie zachować: na tej wiki przecież nawet nooblangi zaczynające się na と|カおヘ, a kończące na き'`ヨ.ハCの` nie są usuwane.<br>
 
'''dziecictwo Felka będzie uchowane, tak jak wszystko na tej stronie, wręcz z zasady.
 
 
'''– Tendency
 

Aktualna wersja na dzień 19:00, 19 cze 2019