Autor Wątek: Nabijacki temat  (Przeczytany 122002 razy)

Offline Toivo

Odp: Nabijacki temat
« Odpowiedź #930 dnia: Marzec 16, 2014, 20:12:12 »
I tak jeśli chodzi o rodzaje postów w kolejności od zbierających najwięcej pochwał do najmniej, to wygląda to tak:

1. Kłótnie nt. moderacji / spraw organizacyjnych.
2. Posty o lingwistyce.
3. Conlangi.

Jeśli dopuścimy jeszcze pochwały za udział we flejmie nt. dżęder, to licznik pochwał będzie jeszcze mniej niż teraz mówić o zaangażowaniu użytkownika zgodnym z tematyką forum.

Offline Ghoster

« Odpowiedź #931 dnia: Marzec 16, 2014, 20:27:17 »
Pochwalisz ode mnie jako potwierdzenie powyższych słów.

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #932 dnia: Marzec 16, 2014, 20:35:28 »
No tak, ale w dziale "Twórczość w użyciu" by można tę możliwość odblokować, hm?

Offline Vilène

« Odpowiedź #933 dnia: Marzec 16, 2014, 20:54:19 »
A inni?
Dla mnie tam to wszystko jedno, nie przykładam zbyt większej uwagi do teh internet pointz.

Offline Ghoster

« Odpowiedź #934 dnia: Marzec 16, 2014, 21:07:11 »
Cytat: Pruthenia
No tak, ale w dziale "Twórczość w użyciu" by można tę możliwość odblokować, hm?
Kto i kiedy ją zablokował?

Cytat: Vilen
Dla mnie tam to wszystko jedno, nie przykładam zbyt większej uwagi do teh internet pointz.
Nie robisz konlangów, nie interesujesz się lingwistyką, nie przykładasz uwagi do teh internet pointz; co ty tu w ogóle robisz?

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #935 dnia: Marzec 16, 2014, 21:26:37 »
Na początku, sądzę, że brak możliwości pochwsliszowania jest domyślny, a ten dział jest nowizną, więc po prostu nie dostał takiéj opcji.
Все.

Offline Vilène

« Odpowiedź #936 dnia: Marzec 16, 2014, 21:44:56 »
Cytat: Vilen
Nie robisz konlangów, nie interesujesz się lingwistyką, nie przykładasz uwagi do teh internet pointz; co ty tu w ogóle robisz?
Co do pierwszego – robię, tylko zamiast tworzyć co tydzień nowy conlang i go porzucać, staram się rozwijać jeden, który mi wyszedł najlepiej – rodzki. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ostatnio np. coś majstrowałam tam przy liczebnikach.

Co do drugiego – myślę, że mimo tego, że dział z lingwistyką tutaj rozrósł się do monstrualnych rozmiarów, nadal jest miejsce tu dla osób, które interesuje przede wszystkim językotwórstwo. Choć co prawda w tym ostatnim to forum mi niewiele pomaga, np. research dotyczący systemów liczebnikowych w językach zachodniosłowiańskich musiałam zrobić sama, nigdzie na ten temat nie było wątku.

Co do trzeciego – bez przesady, nigdzie w opisie czy kulturze tego forum nie jest powiedziane, że użytkownik ma przywiązywać jakąkolwiek wagę dla pochwał. One są miłym dodatkiem, ale niekoniecznie koniecznym.

Offline Canis

« Odpowiedź #937 dnia: Marzec 16, 2014, 23:14:12 »
Dla mnie pomysł pochwał za post jest ważny dla posta, który dostał pochwałę. Taka jego funkcja jest dla mnie przydatna i ważna. Licznik pochwał u użytkownika jest nieistotny i uważam, że nie powinniście nadawać mu znaczenia. On nie odzwierciedla poparcia dla całokształtu poglądów użytkownika. Sugerowanie, że jest inaczej, jest naiwne. Ergo, pochwały powinny być dostępne w każdym dziale.

Rzekłem.

Offline Борівой

• Форумовъйь Гноітель Фраеровъ
  • Administrator
  • Konlangi: Szybski, truski, brocki
« Odpowiedź #938 dnia: Marzec 17, 2014, 01:00:11 »
(…) Licznik pochwał u użytkownika jest nieistotny (…)
Dopóki pochwały są wyłącznie w działach „merytorycznych”, to jest.

Offline Canis

« Odpowiedź #939 dnia: Marzec 17, 2014, 01:01:37 »
To mylace.

Offline Noqa

« Odpowiedź #940 dnia: Marzec 17, 2014, 01:14:49 »
Nawet licznik ograniczony do działów merytorycznych nie daje miarodajnych wyników. Ciężko porównać pochwały za opublikowanie tłumaczenia dwóch linijek z pochwałą za pokaźny post o jakiejś kwestii językowej. I nietrudno o tworzenie się kółek, które sobie wzajemnie będą nabijać liczniki (nawet nie umyślnie, ale po prostu mając inny stosunek do pochwał)

A jednak wolę, żeby pozostawić inne działy wolnymi. Umożliwienie chwalenia spamu czy flejmu (a to nieuniknione), poskutkuje tylko dodatkowym podsycaniem tychże.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.

Offline CookieMonster93

« Odpowiedź #941 dnia: Marzec 18, 2014, 11:49:14 »
Jestem za pochwaliszami we wszystkich działach ;)

Offline Widsið

« Odpowiedź #942 dnia: Marzec 18, 2014, 12:37:55 »
Macie testní włączenie pochwał w Innych, ale bez gier, po obcemu i oczywiście dupnicy.

Offline CookieMonster93

« Odpowiedź #943 dnia: Marzec 18, 2014, 16:25:16 »
Mòże bëc ;-)

Offline Canis

« Odpowiedź #944 dnia: Marzec 18, 2014, 17:22:20 »
Macie testní włączenie pochwał w Innych, ale bez gier, po obcemu i oczywiście dupnicy.
Nie ma pochwał w dupnicy ;_;
Mój niecny plan przez to się nie powiedzie...