Nowy root admin

Zaczęty przez Canis, Czerwiec 05, 2012, 09:01:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Cytat: spitygniew w Czerwiec 08, 2012, 16:39:35
Cytat: Fēlēs w Czerwiec 08, 2012, 14:55:04
No, jakoś na zagranicznych 'langerach da się rozmawiać o językach bez polityki...
Bo czytając CBB w ogóle mam wrażenie, że oni o niczym nie potrafią gadać, jak tylko językach, i to często w tak banalnej postaci jak "your favourite foneme". Sam dawno nie wchodziłem na to forum, bo w porównaniu do naszego ono jest po prostu śmiertelnie nudne...
Co kogo jara. Mamy działy na politykę, w wielu miejscach wspomnienie tego tematu jest na miejscu. Ale sytuacja typu "jest na miejscu" nie zdarza się tu już, bo rdzeń rozmowy o polityce coraz częściej podmieniacie z języków i społecznych czynników wokół lingwistyki na politykę w czystej postaci, i to najczęściej czczą, zbędną, wyimaginowaną, albo agresywną. Ja wami nie gardzę, tak jak nie gardzę żadnym człowiekiem. Ale ja nie mogę na to patrzeć.
  •  

Henryk Pruthenia

Nie, chodzi o to, że nie robimy konlangów. :)

Feles

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 08, 2012, 17:38:47
Nie, chodzi o to, że nie robimy konlangów. :)
Owszem, chodzi o to, że do każdego wątku wpieprzamy głupoty i tym zniechęcamy każdego, kto chciałby się dowiedzieć, o co biega.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: spitygniew w Czerwiec 08, 2012, 13:58:20
Bany za politkowanie? Rozumiałbym to na forum kulinarnym albo botanicznym, ale na językowym? Ktoś tu chyba zapomniał, że język to nie jest twór hermetyczny i oderwany od rzeczywitości, ale związany z całą otoczką historyczną i społeczną, czyli mówiąc ogólnie, właśnie z polityką (a za często, nawet za bardzo, niestety!), i to całkiem naturalne, że dyskusje czysto lingwistyczne czasem zejdą na te tematy. Owszem, wyrwane z kontekstu wypociny Dynozaura o wynaradawnianiu Ukraińców to czysty trolling sfrustrowanego osobnika który nie ma co robić ze swoim życiem (swoją drogą potwierdza to moją teorię, że prawicowcy to w większości frustraci) i TO nadaje się do co najmniej ignorowania. Ale nie deprecjonujmy tego, że czasem ktoś poruszy ważną kwestię - bo polityka JEST ważną kwestią, którą każdy powinien się interesować, gdyż leży to w interesie każdego - bo językotwórcy, nawet jeśli spędzają całe życie w pokoju, też są ludźmi-częścią społeczestwa...
Język - to taki djalekt, który posiada swoje wojsko i marynarkę wojenną.  :D

Gdzieś kiedyś widziałem taką definicję słowa "język"

Canis

#79
Synu, mów nam rzeczy, o których nie wiemy, i nie denerwuj mnie. Z przyjemnością ostatnie chwile swojego hersztatu zamienię w forumowy faszyzm. Ulży mi. A póki co - załatwmy sprawę jak rozumni ludzie.

Na czym polega problem, napisałem jasno. A teraz proszę o nowego admina. Kampania wyborcza tydzień, do przyszłego weekendu. Sobota i niedziela wybory demokratyczne (może z drobnym wskazaniem, gdybyście wybierali kompletnego nuba). Wspieram ideę osobnego admina forumowego i korzennego, jeśli jest taka potrzeba.

Rzekłem. To wszystko.
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Czerwiec 08, 2012, 20:18:07
Na czym polega problem, napisałem jasno. A teraz proszę o nowego admina. Kampania wyborcza tydzień, do przyszłego weekendu.
Trochę przydługo, ja bym szczerze zrobił głosowanie już w ten weekend...
  •  

Noqa

Też bym z tym nie czekał.
Przez tydzień nic się nie zmieni, tylko ten wątek rozrośnie się o kolejne 10 stron.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Fanael

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 08, 2012, 20:53:43
Trochę przydługo, ja bym szczerze zrobił głosowanie już w ten weekend...
+1
  •  

Canis

Rzekłem co rzekłem. Głosowanie w następny weekend. Ten tydzień jest dla was.
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Czerwiec 08, 2012, 21:13:09
Rzekłem co rzekłem. Głosowanie w następny weekend. Ten tydzień jest dla was.
Chyba tylko po to, żeby niektórzy ochłonęli po tej dyskusji...
  •  

Canis

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 08, 2012, 21:14:33
Cytat: Canis w Czerwiec 08, 2012, 21:13:09
Rzekłem co rzekłem. Głosowanie w następny weekend. Ten tydzień jest dla was.
Chyba tylko po to, żeby niektórzy ochłonęli po tej dyskusji...
Nie tylko. Dynozaura nie będzie do niedzieli. Nie chcę, by wracał, i go to wszystko ominęło. Mam też kilka innych powodów, ale zachowam je dla siebie.
  •  

Feles

No to git.

--

Cztery rzeczy do przedyskutowania w przyszłości na forum:

· Zagospodarowanie strony domowej http://jezykotw.webd.pl/, aby nie była redirem do wiki, ale wizytówką społeczności.

· Utworzenie na forum FAQ zawierającego najważniejsze pojęcia językotwórstwa i kultury forumowej (a priori, Jasnysfinks, Marta), wskazówki i linki.

· Import postów ze starego forum. (Wtedy może uda się przywołać św. Jana z Kamiennej Góry.)

· Poronione fora obcojęzyczne i działy w ogólności.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

W ogóle to dałoby się jakoś sprawić, by w adres strony powrócił klucz "Conlanger"? Dopóki nie zacząłem używać opcji stron szybkiego wybierania w Operze, wchodziłem na nowego Conlangera poprzez starą stronę.
  •  

żuwaczky

Cytat: Canis w Czerwiec 08, 2012, 21:20:18
Nie tylko. Dynozaura nie będzie do niedzieli.
właśnie się zastanawiałem, skąd brak odzewu ;D

co do przedyskutowania? Miłoszu drogi, strona się pojawi, będzie pięć artykułów, wszystko w jumli, potem zacznie się powolny upadek i tak będzie to straszyło. No, możesz jeszcze obiecać, że będziesz pisać co tydzień nowy artykuł. ;)
import postów - go on, przecież wiadomo, jak jest z fora.pl.
poronione działy - się zgodzę.

ze swojej strony dodam wrzutkę osobistą, zakaz twórczości con-jakiejś obracającej się wokół kotów.

co do moderowania, oczywiście się zgłaszam, jestem zawsze chętny na temperowanie innych HE DYKTATURA
  •  

Feles

Cytat: zafacky (kurwinkrul) w Czerwiec 08, 2012, 23:33:32co do przedyskutowania? Miłoszu drogi, strona się pojawi, będzie pięć artykułów, wszystko w jumli, potem zacznie się powolny upadek i tak będzie to straszyło. No, możesz jeszcze obiecać, że będziesz pisać co tydzień nowy artykuł. ;)
Bëło. Dlatego piszę o wizytówce, nie CMS-ie.
Ewentualnie o jako takim przeredagowaniu obecnej strony głównej CW, aby była bardziej forumowo-wikiowa, niż wikiowa.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •