Humor, ciekawostki i WTF lingwistyczne

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Sierpień 21, 2011, 13:55:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Cytat: spitygniew w Styczeń 18, 2012, 12:01:11Przecież to jest hoax, jak wpiszesz w guglach "nullar number" wychodzi ci tylko mój stary temat na ZBB gdzie się o to pytałem. (Na angielskiej Wikipedii nie idzie sprawdzić z powodu protestu, ale Wikisłownik wyraźnie twierdzi, że coś takiego nie istnieje.)

Da się sprawdzić, tylko trzeba mieć refleks.  :P

W ogóle, dlaczego oni protestują przeciwko cipom (czy coś takiego)? Jimbo Wales jest gejem?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Noqa

Z Wiki można korzystać, trzeba tylko albo zatrzymać ładowanie, gdy tylko pojawi się strona, albo (prościej) wyłączyć sobie obsługę Javy.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Nie cipa, a PIPA. Czyli Protect IP Act. Bardziej jednak chodzi o SOPA, czyli Stop Online Piracy Act, a tego chyba tłumaczyć nie muszę ;)
Więc dużo ludu, pozamykało swoje strony, blogi etc. na znak protestu. Użytkownicy Wordpress dostali miłą informację, ang. google i wikipedia także pozamykali na jakiś czas swoje strony, stronę mojangu i wiele innych. Taka dziwna akcja :D Nagle zaczęło im to przeszkadzać, gdy żadne dziecko nie kupuje już gier, a ściąga nielegalnie je na iPoda ;d
The n-word
  •  

Fanael

Cytat: Noqa w Styczeń 18, 2012, 18:18:06
Z Wiki można korzystać, trzeba tylko albo zatrzymać ładowanie, gdy tylko pojawi się strona, albo (prościej) wyłączyć sobie obsługę Javy.
Nie Javy, tylko JavaSciriptu. To są różne rzeczy, wspólne mają tylko pierwsze cztery znaki nazwy ;-)
  •  

Dynozaur

Cytat: keats w Styczeń 18, 2012, 18:23:16Nie cipa, a PIPA.

Sorry, nie rozróżniam tych dwu rzeczy. Ale zgaduję, że ty lepiej znasz się na anatomji kobiecej...
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

patka chorwatka



Na jutro mam egzamin i potrzebuje wiki! Dobrze, że polska wiki jest aktywna :)
  •  

Feles

Mnie się jakoś normalnie wyświetla. Ale to pewnie przez to, że neta mam słabego.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: Dynozaur w Styczeń 18, 2012, 18:36:11
Cytat: keats w Styczeń 18, 2012, 18:23:16Nie cipa, a PIPA.

Sorry, nie rozróżniam tych dwu rzeczy. Ale zgaduję, że ty lepiej znasz się na anatomji kobiecej...

Jestem w tym mistrzem, tak, mam 13 lat :D
The n-word
  •  

Dynozaur

Cytat: Brücknerbiedroń w Krakowskiem 'nygus'

HEHEHELMANS!
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilène

Zagadka: czego przykładem jest poniżej podane zdanie, co ono oznacza, i jaka jest narodowość jego autora?

Do u know how many at us such in [country]?
  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

patka chorwatka

Cytat: Ⓐ Vilén w Styczeń 19, 2012, 22:25:40
Zagadka: czego przykładem jest poniżej podane zdanie, co ono oznacza, i jaka jest narodowość jego autora?

Do u know how many at us such in [country]?
taki international english - Such - kind ? Do czego ten "such"?
  •  

patka chorwatka

#447
Cytat: Dynozaur w Styczeń 18, 2012, 18:36:11
Cytat: keats w Styczeń 18, 2012, 18:23:16Nie cipa, a PIPA.

Sorry, nie rozróżniam tych dwu rzeczy. Ale zgaduję, że ty lepiej znasz się na anatomji kobiecej...

No zawsze się zdarzi że różne tam skróty wyglądają śmiesznie. Mój chłopak ma takie nazwisko, że w Stanach chyba nie przestaliby się śmiać. Lubią egzotyzm skrótów, chyba ich to w jaki sposób bardzo bawi.Więc PIPA jest okey.  Dla mnie IFLA brzmi jako chorwacka KIFLA, chorwacka ČIPKA jest naszym unikatem... więc...
  •  

spitygniew

Cytat: Ⓐ Vilén w Styczeń 19, 2012, 22:25:40
Do u know how many at us such in [country]?
"Wiesz ilu u nas takich w kraju?".
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Styczeń 20, 2012, 12:16:57
Cytat: Ⓐ Vilén w Styczeń 19, 2012, 22:25:40
Do u know how many at us such in [country]?
"Wiesz ilu u nas takich w kraju?".
Prawie dobrze, "ile" (chodziło o Łady Samary po wiejskim tiuningu).
  •