Nowa Fundlandia - opis państwa

Zaczęty przez CookieMonster93, Lipiec 14, 2012, 21:30:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilène

Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 07, 2012, 15:13:41Większość jezdni ma 4 pasy, spotyka się też 5- i 6-pasowe jezdnie.

[...]

Jest bardzo dużo przejść podziemnych, które funkcjonują zamiast przejść dla pieszych.

Korki zdarzają się bardzo rzadko i zwykle tylko w starych częściach miast.
Bardzo przepraszam, ale te rzeczy są ze sobą w rzeczywistości sprzeczne...

CytatIstnieją międzymiastowe sieci metra, przewożące ludzi nawet na odległość 300km!
A to już jest całkowicie bezsensowne, przejazd 300 km z prędkością komunikacyjną metra wynosiłby 8-10h...
  •  

CookieMonster93

Cytat: ★ Vilén w Grudzień 07, 2012, 19:50:35
Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 07, 2012, 15:13:41Większość jezdni ma 4 pasy, spotyka się też 5- i 6-pasowe jezdnie.

[...]

Jest bardzo dużo przejść podziemnych, które funkcjonują zamiast przejść dla pieszych.

Korki zdarzają się bardzo rzadko i zwykle tylko w starych częściach miast.
Bardzo przepraszam, ale te rzeczy są ze sobą w rzeczywistości sprzeczne...

CytatIstnieją międzymiastowe sieci metra, przewożące ludzi nawet na odległość 300km!
A to już jest całkowicie bezsensowne, przejazd 300 km z prędkością komunikacyjną metra wynosiłby 8-10h...

Na tym polega wyjątkowość tego państwa. :-) Wiem, że to absurdalne. Po prostu stworzyłem naród, cechujący się makgajweryzmem i czaknorisizmem. To nie jest prawdziwe państwo, tylko moja bajka pełna wyidealizowanych absurdów i jednorożców. :-)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

CookieMonster93

English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •