Jawia

Zaczęty przez spitygniew, Lipiec 20, 2012, 14:53:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

spitygniew

Miało być do Ciupaka w PW, ale zablokował, więc:

1)Możesz przywrócić hasło o Rodzce na wiki?
2)Mogę rozwinąć Swealand w ramach przejęcia Jaruzji?
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Lipiec 20, 2012, 14:53:32
1)Możesz przywrócić hasło o Rodzce na wiki?
Y... po co? Inna sprawa, że wtedy połowę bym musiał pisać od nowa...

Cytat
2)Mogę rozwinąć Swealand w ramach przejęcia Jaruzji?
Przez jasnegosfinksa?
  •  

spitygniew

#2
Cytat: Vilén w Lipiec 20, 2012, 15:07:40
Y... po co? Inna sprawa, że wtedy połowę bym musiał pisać od nowa...
To napisz, bo się chyba zapomniałeś, że Jawia była naszym wspólnym projektem, nie do odwalania dziecinnych fochów przez jednego użytkownika...
Cytat: Vilén w Lipiec 20, 2012, 15:07:40Przez jasnegosfinksa?
Nie, pisałem, że piszę 100 serjo. No, chyba że chcesz nagle po paru latach się za to wziąść, wtedy nie nazwę cię psem ogrodnika.
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Lipiec 20, 2012, 15:12:20
Cytat: Vilén w Lipiec 20, 2012, 15:07:40
Y... po co? Inna sprawa, że wtedy połowę bym musiał pisać od nowa...
To napisz, bo się chyba zapomniałeś, że Jawia była naszym wspólnym projektem, nie do odwalania dziecinnych fochów przez jednego użytkownika...
Chyba mnie z kimś pomyliłeś...
  •  

spitygniew

Cytat: Vilén w Lipiec 20, 2012, 15:46:13
Cytat: spitygniew w Lipiec 20, 2012, 15:12:20
To napisz, bo się chyba zapomniałeś, że Jawia była naszym wspólnym projektem, nie do odwalania dziecinnych fochów przez jednego użytkownika...
Chyba mnie z kimś pomyliłeś...
Czyli usunąłęś wszystkie swoje hasła na Wiki zażenowany ich niskim poziomem?
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Lipiec 20, 2012, 15:48:52
Czyli usunąłęś wszystkie swoje hasła na Wiki zażenowany ich niskim poziomem?
Po pierwsze nie wszystkie, a po drugie, co do tych dotyczących Rodzki, to zgadłeś... większość rzeczy, z których byłem zadowolony, była raczej na forum, niż na wiki. Zresztą, Jawia i tak umarła, więc nie ma sensu trzymać tych artykułów, które zostały napisane tylko po to, ,,żeby były". Co innego, jakby to było coś ciekawego i unikalnego, ale na pewno Rodzka taką rzeczą nie jest – to była czysta kopia Polski, i to nawet niezgodna z pierwotnym założeniem, że miałaby to być bardziej kopia Rosji*...

Zresztą, jedna rzecz wartościowa została – język rodzki. Wiem, że dla was pewnie jest nudny i chujowy (bo slavlang), ale dla mnie to najlepszy conlang jaki wyszedł kiedykolwiek z mojej ręki...

* Jedyne co z tego założenia pozostało, to nazwa.
  •  

Henryk Pruthenia

Nawét nie wiém co to ta cała Jawja...
:D

Silmethúlë

Nie ma to jak wejść do tematu tylko po to, żeby napisać, że się nie ma pojęcia o co w nim chodzi, nie?
  •  

Henryk Pruthenia

Wiész, słyszałem tę nazwę miljony raz, a nigdy nie wiedziałem o co w tém chodzi... Miałem nadzieję, że ktoś rozjaśni.

Feles

Szkoda, że ten projekt umrzył.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

spitygniew

#10
Cytat: Feles w Lipiec 21, 2012, 02:48:08
Szkoda, że ten projekt umrzył.
Jasne, najlepiej tylko narzekać nie zamieniając słowa w ciało... Przynajmniej ja mam inne podejście, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się opisu Republiki Swealandu.
CytatZresztą, Jawia i tak umarła, więc nie ma sensu trzymać tych artykułów, które zostały napisane tylko po to, ,,żeby były".
Śródziemie też umarło razem z Tolkienem, więc po co The Tolkien Gateway...
CytatCo innego, jakby to było coś ciekawego i unikalnego, ale na pewno Rodzka taką rzeczą nie jest – to była czysta kopia Polski, i to nawet niezgodna z pierwotnym założeniem, że miałaby to być bardziej kopia Rosji*...
Wybacz, ale się zgodzę ;p Zresztą z jawnymi kopiami nietórych państw inni też przesadzili, bo to miały być subtelne nawiązania.
CytatZresztą, jedna rzecz wartościowa została – język rodzki. Wiem, że dla was pewnie jest nudny i chujowy (bo slavlang), ale dla mnie to najlepszy conlang jaki wyszedł kiedykolwiek z mojej ręki...
Nie no, to jeden z niewielu nie-chujowych slavlangów jakie znam.
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

#11
Cytat: spitygniew w Lipiec 21, 2012, 13:49:59
Jasne, najlepiej tylko narzekać nie zamieniając słowa w ciało... Przynajmniej ja mam inne podejście, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się opisu Republiki Swealandu.
Ale Swealand był mó... a zresztą, bierz se co chcesz. Tylko Rodzki nie tykaj :P.

CytatWybacz, ale się zgodzę ;p
Więc widzisz, dlaczego to usunęłem.

Cholera, mam ochotę jednak napisać artykuł na nowo... problem w tym, że inaczej, niż przerabiając, nie umię :P.

Cytat
Nie no, to jeden z niewielu nie-chujowych slavlangów jakie znam.
Ło.

Czyli nie jest jednak taki nóbowaty, jak ja go uważam...
  •  

Dynozaur

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 20, 2012, 18:57:45
Nawét nie wiém co to ta cała Jawja...
:D

A podobno jesteś Sławopoganinem...

Jestem jak najbardziej za tym, aby Spitygniew zajął się Jawją. W sprawach Zimki chciałbym mieć jednak pewne prawo doradztwa i veta (nie twierdzę, że będę z niego korzystał).
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia

Jawja w rodzimowierstwie - wiém. Ale konuorld?

spitygniew

Cytat: Dynozaur w Lipiec 21, 2012, 16:56:10
Jestem jak najbardziej za tym, aby Spitygniew zajął się Jawją. W sprawach Zimki chciałbym mieć jednak pewne prawo doradztwa i veta (nie twierdzę, że będę z niego korzystał).
A rób sobie z Zimką (swoją drogą uważałem tą nazwę za idiotyczną póki sobie nie przypomniałem, że Irlandia to Hibernia ;p)co chcesz, ja zamierzam zająć się tylko tym, co nawet nie ruszone.

A skoro darowałeś mi ten Swealand, to mam pytanie: masz może jakieś informcje o języku (bo widzę, że w temacie o pństwach na starym forum dałeś nazwę hymnu i parę innych wyrażeń o oryginale)?
P.S. To prawda.
  •