Autor Wątek: Mały postulat  (Przeczytany 3951 razy)

Offline patka chorwatka

Odp: Mały postulat
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2013, 21:24:57 »
Co do Krucjatów, to mi się najpierw nie spodobało, że temat jeża tam został, i byłam strasznie zdenerwowana, ale teraz mi wcale nie przeszkadza :) nawet wydaje się sympatycznie :O
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2013, 21:27:17 wysłana przez patka chorwatka »

Offline CookieMonster93

« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2013, 21:30:34 »
Wniosek jest prosty:
Calm down
And create languages
:-)

Offline Vilène

« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2013, 21:42:35 »
Ja odkąd jestem na tym forum, jakoś od czerwca, to byłem świadkiem może 2-3 kłótni/awantur...
No to zaraz będziesz świadkiem czwartej.

* Vilén ucieka.

Offline Canis

« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 05, 2013, 11:13:48 »
Fanael, co to ma znaczyć? Masz 12 lat czy wchodzisz pijany?

Pytałem wyraźnie. Co to jest: "« Ostatnia zmiana: 4 sty 2013, 18:50:33 wysłana przez Fanael »" w moim poście. Zamiast udzielić mi odpowiedzi tu czy gdziekolwiek indziej, kasujesz posta?
(Czy kto to zrobił, bo nie wysłał żadnej informacji, post zniknął?)

Feles, ogarnij tego moderatorzynę, bo przekracza swoje kompetencje i powtarza to, o co ostatnio była burda.

Odpowiedziałem w osobnym poście, który później usunąłem, bo skoro i tak byłeś wtedy online, to stwierdziłem, że przecież zdążyłeś przeczytać i nie ma co zaśmiecać tematu. Jedyne, czego dotyczyła edycja, to usunięcie piramidki cytatów — Fanael
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2013, 15:19:51 wysłana przez Fanael »

Offline Feles

« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 05, 2013, 11:29:09 »
Ban dwutygodniowy za powyższe.

Co jak co, ale spodziewałbym się większej pokory. Bo na razie mamy tylko dziecinne „niech wszyscy grzecznie siedzą, a mnie ma być wszystko wolno”.

Aha, gdyby forum albo wiki dotknął blackout, to to sprawka Canisa.

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości

Offline Борівой

• Форумовъйь Гноітель Фраеровъ
  • Administrator
  • Konlangi: Szybski, truski, brocki
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2013, 11:39:20 »
Co tu się znów dzieje?

Feles, nie przesadzasz przypadkiem?

Offline Feles

« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2013, 12:10:54 »
Cóż, najśmieszniejsze jest to, że Canis nadal uważa, że nikt nie ma prawa moderować jego postów, a za wszystkie awantury odpowiada Fanael i to on powinien zostać ukarany.

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości

Offline Jątrzeniot

« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 05, 2013, 12:40:46 »
Odnosząc się do postulatu Widsidha: mimo wszystko nie popieram likwidowania Krucjat. Jak ludzie chcą się czasem poflejmić czy pokłócić o politykę, to niech będzie na to miejsce. Mi to osobiście kompletnie nie robi dopóki wątki lingwistyczne są z takich oftopów konsekwentnie oczyszczane. Nie wiem czy taki wentyl bezpieczeństwa wiele zmienia jeśli idzie o ilość oftopu, ale też nie sądzę, by zlikwidowanie go coś poprawiło. Poza tym... No dobra, to egoistyczny powód, ale mi jako osobie niezaangażowanej emocjonalnie w te wszystkie spory ciekawie się czyta forumowe dramy :D

Offline Pingǐno

« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 05, 2013, 13:00:03 »
Czemu nie zawołaliście mnie wcześniej? Wziąłbym popcorn.

Forumowe dramy były, są i zawsze będą, a że zniechęca to użytkowników, powinno być izolowane miejsce na takie rzeczy.

Offline Vilène

« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 05, 2013, 13:44:30 »
Forumowe dramy były, są i zawsze będą, a że zniechęca to użytkowników, powinno być izolowane miejsce na takie rzeczy.
Ano. W formie osobnego działu „Obóz koncentracyjny”, do którego dostęp mogliby mieć tylko zbanowani. I wtedy mogliby robić dramy iiiiileeeee wleeeeziiieeeee…

Offline Widsið

« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2013, 15:30:34 »
Albo w formie innego forum.

No nic, jeśli postulat odrzucony - trudno. Ale proszę nie brać przykładu z Canisa, nie być drama queen i się nie rozpłakiwać, gdy czyjś nonsensowny post niepasujący do niczego wyląduje w śmieciach, a nie w krucjatach. Niektórych offtopów po prostu nie warto ratować.

Offline Fanael

« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 05, 2013, 15:38:06 »
No nic, jeśli postulat odrzucony - trudno.
Postulatem było usunięcie krucjat, tak? W takim razie nie odrzucony, krucjat nie ma.

Offline żuwaczky

• REAL SLIM SHADY
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 05, 2013, 19:17:57 »
No po prostu miód na moje serce, w końcu to bagno wyleciało <333

Offline Toivo

« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 05, 2013, 21:03:04 »
Wiecie co, nie obchodzą mnie te wszystkie kłótnie, ale jedno mnie wnerwia. Wiki, podobnie jak forum, nie jest niczyim prywatnym podwórkiem, żeby ją wyłączać według swoich fochów. Już mniejsza o to, że zrzuciło się na nią symboliczną kwotą kilka osób, ale przede wszystkim na jej zawartość składa się praca nas wszystkich, często wielogodzinna. Jeśli ktoś traktuje ją jak swoją własność, to nie nadaje się na admina.

Offline żuwaczky

• REAL SLIM SHADY
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 26, 2013, 10:41:39 »
Zmiana tematu, co z Pingusiem? Bartek, przeginasz, wszystkie Twoje posty to w zasadzie spam, pierdolenie od rzeczy albo próby dogryzania, na jakie stać chłopczyka w wieku lat dwunastu. Stonuj.

Poza tym, czy na sali jest moderator? :(