Tina Landryna

Z Conlanger
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Tina Landryna - Początki-2010.

Tina Landryna - państwo artystyczne oraz osobowość świadomościowa osadzone w Internecie oraz wyspach w postaci wielu portali poetyckich i artystycznych, czatach, subkont i zmiennych ników. Państwo Tina Landryna posiada rozbudowaną sieć kolonii artystycznych i faktorii. Znajduje się na wielu biegunach świadomościowych i pod świadomościowych. Jest dominującym państwem globalnym współpracującym ze sferą Internetu. Jedynym wyznaniem na terenie całego kraju jest Boska Różowa Świadomość - religia opiewająca wielką rolę cipki w powstawaniu wszechmocy twórczej. Tina Landryna sprawuje pieczę sprawczą i opiekuńczą dla Landrynkowego Gaju.

O swojej działalności artystycznej

  • Tina Landryna fajna dziewczyna wredna i paskudna czasami okrutna.

Artystka, poetka, wokalistka, kompozytorka, malarka, rysowniczka, zagorzała orędowniczka pokoju na świecie. Pochodzi z Landrynkowego Gaju. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła bardzo wcześnie, już w łonie matki śpiewała suity do wolności. Gdy przyszła na świat rodzice nie dowierzali jak to małe landryniątko sobie radzi z tabulaturami oraz komórką, w której była zamykana za swój nieposkromiony temperament. Osamotniona ćwiczyła godzinami, wydawała dźwięki nie z tej planety, aż zobaczyła na niebie pierwszy raz Ufo. Objawienie, jakie doznała doprowadziło ją w świat, w którym zatracała się coraz bardziej i mocniej. Z małego skromnego autsajdera, wyrastała na gwiazdę, w swoich piosenkach mówi o bólu, rozstaniu, miłości lesbijskiej, transseksualnych przemianach, konfliktach z tożsamością. Płodna wydawała w kanałach podziemne egzemplarze poetyckie, za to była nie raz krytykowana. Już jako 5 letnie dziecko wydała i nagrała singiel ,,Stodoła’’, w kwaskowo -psychodelicznej atmosferze. Sukcesywnie zdobywała swoje grono odbiorców na piknikach, pod budką z piwem, na squatach. Na dużej scenie zadebiutowała pierwszy raz w Chaszczach Leśnych utworem ,,Ja suka’’. W nagrodę otrzymała galon bimbru oraz wstęp do okolicznych teatrów, w których rysowała swoją historię. Obecnie współpracuje z wiejskimi poetami, kloszardami, trędowatymi i pomazańcami odszczepionymi od rzeczywistości.

    • Źródło osobista strona w zakładce o mnie: [1], Tina Landryna, 2010-2021.

Język urzędowy

Język różowy


Tina Landryna zajmuje się ciągłą i nieustanną sztuką w szczególności śpiewaniem w Internecie, pisaniem piosenek, publikacją wierszy i pogaduszek na czatach. Malując zwodzi i mami, kradnąc duszę wnika w świadomość głęboko aż do trzewi.

  • Jeżeli nie możesz zasnąć w nocy, to znaczy, że Tina Landryna wyje do księżyca, żebyś nie mógł usnąć.

Linki zewnętrzne