Użytkownik:Fremder

Z Conlanger
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wieża Lingwistyczna:
pl Język polski jest językiem ojczystym tego użytkownika.
de-2 Ten użytkownik zna język niemiecki na bardzo dobrym poziomie, jedynie brakuje mu praktyki :)
en-2 Ten użytkownik zna język angielski na bardzo dobrym poziomie pomimo swojej anglofobii.
fr-1 Ten użytkownik zna język francuski na dobrym poziomie, ale brakuje mu czasu i motywacji, by poprawić jego znajomość.
ru-1 Ten użytkownik zna język rosyjski na dobrym poziomie, ale również brakuje mu czasu i motywacji, by poprawić jego znajomość.
nl-1 Ten użytkownik zna język niderlandzki na dobrym poziomie i krok po kroku uczy się nowych słówek.
es-0,5 Ten użytkownik chciałby umieć lepiej inny język romański niż francuski, a najlepiej hiszpański, jednak nie chce mu się przykładać do nauki słówek.
no-0,5 Ten użytkownik chciałby umieć lepiej język skandynawski, a najlepiej norweski, jednak nie chce mu się za bardzo.
Wieża Pism:
ABC Ten użytkownik zna alfabet łaciński, co chyba nie jest niespodzianką.
АБВ Ten użytkownik zna cyrylicę, zwłaszcza w kontekście języków słowiańskich.
ΑΒΓ Ten użytkownik zna alfabet grecki.
的一是 Ten użytkownik chciałby dobrnąć minimum do tysiąca, może dwóch znaków chińskich.
Wieża Konlangów:
agm Flagowym projektem tego użytkownika jest od kilku lat język astralogermański. Jest z nim zżyty do tego stopnia, że potrafi w nim biegle formułować proste myśli.
ist Najstarszym projektem tego użytkownika jest język istanbudzki. Przechodził on sukcesywnie ze stadium nooblangu do statusu pełnoprawnego języka słowiańskiego.
smr Najbardziej udanym na forum projektem tego użytkownika jest język szemierski. W związku z jego dobrą opinią chciałby powrócić do jego rozwoju w przyszłości.
nsd Ten użytkownik utworzył język nisidzki, który uważa za podstawowy język kultury laryngijskiej, a także odcisnął piętno na innych konlangach.
snd Ten użytkownik utworzył język senderoski, który jest skupiony wokół bardzo konserwatywnej i odrębnej kultury oraz który zapożyczył pewne cechy od języków celtyckich.
hrn Ten użytkownik utworzył język haureński, który stara się mocno pielęgnować i uważa go za "perełkę" języków germańskich. Jest to jedyny język ujawniony w Internecie poza społecznością conlangerską.
htn Ten użytkownik utworzył język chatyński, który ma być mieszanką kojących ucho tego użytkownika języków bałtosłowiańskich i rodzimych dla conworldu języków laryngijskich.
spn Ten użytkownik utworzył język szapiencki, żeby laryngijskim braciszkom nie było smutno. Przy jego tworzeniu ten użytkownik dość mocno "odleciał" z gramatyką i akcentuacją.
trk Ten użytkownik planuje utworzyć język turkiski, żeby uwiecznić na piśmie swoją sympatię do języków romańskich.