Autor Wątek: Co z moderatorstwem?  (Przeczytany 63712 razy)

Offline Canis

Odp: Co z moderatorstwem?
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 01, 2014, 21:55:47 »
Uważam, że żadna rewolucja nie pomoże. Uważam, że moderacja i administracja powinny ograniczyć swoją działalność naprawdę do minimum
A czy to nie było kiedyś-kiedyś "złotą zasadą" naszego fora?
"Złotej zasady" nie było...

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 01, 2014, 23:48:47 »
A ja jestem przeciwny.  Nie oszukujmy się - nie jestesmy tutaj tylko przez konlangi...
Ale fakt,  że ich jest mało,  to dalej fakt,  choć dalej nie sądzę,  by rozwiązaniem tego było zlingwistycznienie fora. Stary duch trochę podupadł,  ale nie chciałbym jednak tu mieć syfu z Mamdarynią czy inną Chują.

Offline Ghoster

« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 01, 2014, 23:50:26 »
Cytat: Henryk Pruthenia
Nie oszukujmy się - nie jestesmy tutaj tylko przez konlangi...
Właśnie o to chodzi.

Offline Henryk Pruthenia

• Moderatór
  • Pieśń Arjów!
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 02, 2014, 00:04:34 »
No fakt,  ale wywalić nie wywalisz niekonlangerów. A wziąć na ich miejsce obcych idiotów mi nie pasi jakoś.  Ja po prostu sądzę,  że kto konlangerem ma być,  nim zostanie.

Offline Noqa

« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 02, 2014, 00:08:26 »
Ci swojscy idioci wcale nie lepsi. Obce ganicie, swego nie znacie.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.

Offline Henryk Pruthenia

• Moderatór
  • Pieśń Arjów!
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 02, 2014, 00:11:33 »
Ja jakiś dziwny jestem,  ale wolę Žmódź nad Mandarynię...

Offline Ghoster

« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 02, 2014, 00:17:07 »
No fakt,  ale wywalić nie wywalisz niekonlangerów. A wziąć na ich miejsce obcych idiotów mi nie pasi jakoś.  Ja po prostu sądzę,  że kto konlangerem ma być,  nim zostanie.
Tożto właśnie w tym rzecz, żeby ci nie-konlangerzy mieli tutaj faktyczny powód do przebywania inny niż "stworzyłem kiedyś konlang i tak już zostałem". Co jak co, ale ludzie tutaj mają ewidentną możliwość stworzenia jakiejś polskiej społeczności lingwistycznej, która będzie ogarnięta i pomocna dla wszystkich, którzy się tematami interesują. Nie jestem pewien, czy aby na pewno przeczytałeś moje posty.

Offline Henryk Pruthenia

• Moderatór
  • Pieśń Arjów!
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 02, 2014, 00:30:06 »
Czytałem.  Ale jestem chujem niereformowalnym jak sowiecka gospodarka,  i mi po prostu odpowiada stan rzeczy. Ot,  egoizm.

Offline Canis

« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 02, 2014, 11:41:54 »
Ale jestem chujem niereformowalnym jak sowiecka gospodarka,  i mi po prostu odpowiada stan rzeczy. Ot,  egoizm.
Panie Potter, po raz pierwszy spojrzałem na pana post z całkiem niezłośliwym uśmiechem zgody od ucha do ucha.

EDIT: O, patrz. Kliknę ten guzik z gwiazdką u góry. Na pochwałę. Możesz złożyć dziewicę w ofierze pieronowi siarczystemu czy komu tam w podzięce za sukces, czy co wy tam robicie w takich sytuacjach.

Uważam, że forum powinno się przekształcić w forum językoznawców, dopóki jest na to potencjał. A jest. Samo tworzenie języków nikogo nie przyciąga (w sensie: do nas na forum) od lat. Jak się przemianujemy na Polskie Forum Językoznawców, wybijemy w kolejności forów lingwistyczne nad conlangerskie, to zapewne zaczną do nas napływać ludzie. Co by przewietrzyło społeczność, ogarnęło być może kotałke i jego miniony, a Vilenka, Dynozaur, pogan i inni by zaczęli myśleć nad tym, co piszą (a ja zamknąłbym w końcu mordę xD).

W tym czasie fora conlangerskie jakie są, takie zostaną, tylko będą niżej na liście forum. I z nimi nic się nie stanie, bo obecna "stara gwardia" przyrosła tyłkami do forum i łatwo się nie oderwie (i nie ma się odrywać).

Offline Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Wiecznie obserwowany
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 02, 2014, 11:46:13 »
Ale jestem chujem niereformowalnym jak sowiecka gospodarka,  i mi po prostu odpowiada stan rzeczy. Ot,  egoizm.
Panie Potter, po raz pierwszy spojrzałem na pana post z całkiem niezłośliwym uśmiechem zgody od ucha do ucha.

10 punktów dla Gryffindoru!
HONK HONK!
Można się już śmiać z Felesa? Minął miesiąc.

Offline Mścisław Bożydar

• Πατριάρχης Γλώσσοποιίας
  • Batiuszka
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 02, 2014, 12:43:20 »
Canis bawi się w Snape'a?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?

Offline Feles

« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 02, 2014, 15:11:13 »
Jak się przemianujemy na Polskie Forum Językoznawców, wybijemy w kolejności forów lingwistyczne nad conlangerskie, to zapewne zaczną do nas napływać ludzie.
Nie lepiej po prostu „Polskie Forum Językowe”? Nazwa i krótsza, i wygodniejsza, bo obejmująca i tych, którzy przybyli za pasją języków tworzenia, jak i badania, czy uczenia się.

Zresztą, to forum od samego początku (ku niepocieszeniu Wileny) większą uwagę przykładało językom naturalnym — stąd cały dział poświęcony lingwistyce, nie jedno subforum.

* * *

No ale może najpierw wzięlibyśmy się za pisanie tych poradników dla początkujących? :P

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości

Offline Ghoster

« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 02, 2014, 15:16:26 »
Mogę się zająć jakimś dokładnym artykułem o IPA'ie z przykładami na wiki, jakby co.

Przede wszystkim trzeba jakoś podnieść forum w wynikach google do różnych haseł związanych z lingwistyką, zna się ktoś na tym?

Offline CookieMonster93

« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 02, 2014, 15:40:20 »
Mogę się zająć jakimś dokładnym artykułem o IPA'ie z przykładami na wiki, jakby co.
Fajny pomysł :-) Rzucę fajnym linkiem, bo akurat mam otwarty http://en.wikipedia.org/wiki/IPA_vowel_chart_with_audio

Nie lepiej po prostu „Polskie Forum Językowe”?
Mi się podoba.

Offline Ghoster

« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 02, 2014, 15:51:26 »
Jakiś czas temu pracowałem nad ConIPA'ą, ale trochę się zagalopowałem i zacząłem tam wciskać niepotrzebnie wiele samogłosek i jakieś nieistniejące spółgłoski (krtaniowy mlask λωλ).